Mobil Mayıs 5, 2021 13:58

Realme X7 Max Ateş Ediyor! Tüm Bildiklerinizi Unutun!

2021 yılının yıldızı Realme olacak gibi görünüyor. Realme X7 Max Hindistan'da tanıtıldı. Özellikleri ise gerçekten çok güzel.
Realme X7 Max Ateş Ediyor! Tüm Bildiklerinizi Unutun!

Realme’nin çok beklenen Realme X7 Max akıllı telefonu normalde bugün Hindistan’da piyasaya sürülecekti ancak COVID-19 yüzünden ertelendi. Ayrıca şirketin yeni akıllı TV’sini kitlelere sunmasını bekliyorduk. Ülkede devam eden ikinci COVID-19 dalgası nedeniyle Çinli akıllı telefon üreticisi, etkinliği şimdilik ertelemeye karar verdi.

Twitter kullanıcısı @Gadgetsdata, yaklaşmakta olan Realme X7 Max akıllı telefonun bazı görüntülerini sızdırdı. Ayrıca en önemli iki özelliğini de öğrenmiş olduk. Telefon Mediatek Dimensity 1200 yonga seti ve 120 Hz yenileme hızına sahip. Sızıntıcı ayrıca, cihazın perakende kutusunun Realme X7 ve X7 Pro’nunkine benzediğini belirtiyor. Bu, üç cihazın da aynı nesil ailesine ait olduğu düşünüldüğünde elbette mantıklı. Tipster ayrıca, X7 Max’in daha çok GT Neo’nun yeniden markalanmış bir versiyonu olduğundan bahsediyor. Bunu bir süredir duyuyoruz. Ortaya çıkan iki önemli özelliğin Realme GT Neo’da da bulunabileceğini belirtmekte fayda var. Bu durum, ifadenin gerçekliğini daha da sağlamlaştırıyor.

X7 Max’in özellikleri ile ilgili bazı bilgilere sahip olsak da şimdilik sürprizlerle dolu olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan kamera özelliklerinde 64 MP f/1.8 diyafram açıklığına sahip ana kamera, 8 MP f1/2.3 diyafram açıklığına sahip ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kameranın bulunacağını biliyoruz. Ön kamera ise 16 MP f1/2.0 diyafram açıklığına sahip olacak. 4500 mAh batarya ve 50W hızlı şarj desteğiyle gelecek olan telefonun diğer özellikleri yakında belli olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.