Mobil Mayıs 5, 2021 16:25

Motorola Berlin Akıllı Telefonun Teknik Özellikleri Sızdırıldı! 108MP Üçlü Kamera

Ülkemiz de papucu dama atılan telefon marklarından olan Motorola yenilikler peşinde. Motorola Berlin teknik özellikleri ile gündeme geldi.
Motorola Berlin Akıllı Telefonun Teknik Özellikleri Sızdırıldı! 108MP Üçlü Kamera

Bir dönem ülkemiz de ve dünya da popüler bir konumda yer alan Motorola günümüz de ise yüksek ses getirmeye çalışan telefon modelleri üretmeye çalışıyor. Eskisi kadar popüler olmayan ve ülkemiz de adeta papucu dama atılan telefon markalarından bir tanesi olan Motorola, yeni akıllı telefon modeli ile adından epey söz ettirecek gibi görünüyor. Avrupa’da hala geniş bir kitleye hitap eden şirket, Motorola Berlin adındaki telefon modeli ile rakiplerine adeta kafa tutacak. Bugün cihazın teknik özellikleri internete sızdırıldı. Telefon 108MP’lik üçlü kamerayla geliyor.

Aslında Berlin modeli telefon iki farklı yapı da karşımıza çıkacak. Birinci model standart Berlin, ikinci model ise Berlin NA olarak piyasaya çıkacak. Her iki telefon modeli de ön tarafların da 32MP’lik bir OmniVision OV32B40 ön kamera kullanacak. Ayrıca her iki telefon modeli de arka tarafların da 108MP’lik üçlü kameraya ev sahipliği yapacak.

Motorola Berlin

Motorola Berlin

Motorola Berlin Serisi Özellikleri Sızdırıldı

Bünyesinde 108MP’lik Samsung S4KHM2 ana kameraya yer veren akıllı telefon, 16MP’lik OmniVision OV16A10 ultra geniş kamera ve 8MP OmniVision OV080A10 derinlik sensörü bulunduruyor. Berlin NA ise 108MP S5KHM2 ana kameraya ek olarak 8MP’lik bir Samsung S5K4H7 ultra geniş lens ve 2MP’lik OmniVision OV02B1B derinlik yardımcı lense sahip. Hatırlayacağınız üzere şirketin daha önce ki telefon serisi Motorola Edge 6.7 inç FHD OLED ekran, 25MP ön kamera, Snapdragon 765G yonga seti ve 4.500mAh kapasiteli batarya ile karşımıza çıkmıştı. Şirket şu sıralar Berlin akıllı telefon modelleri ile dikkatleri üzerine çekerken daha fazla detay internete sızdırılmadı. Gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.