Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 5, 2021 20:23

Google Pixel Buds A-Serisi Yanlışlıkla Duyuruldu! Resmi Özellikler Açıklandı

Yanlışlıkla tanıtılan ürünler bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor. Google Pixel Buds A-Serisi de bugün yanlışlıkla tanıtıldı.
Google Pixel Buds A-Serisi Yanlışlıkla Duyuruldu! Resmi Özellikler Açıklandı

Android 12 işletim sistemi sayesin de sık sık haberlerimize konu olan Google yine dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Pixel serisi kullanıcıları şu sıralar Android 12 beta 2 sürümü deneyimlemeye devam ederken şirketin yeni güncellemeyi küresel olarak ne zaman piyasaya süreceği de bilinmiyor. Tahminlerimize göre yaz ayların da güncelleme küresel olarak yayınlanacak. Android 12 ile ilgili duyuru yapması beklenen şirket bugün yanlışlıkla yeni bir ürününü açıklayarak dikkatleri üzerine topladı. Google Pixel Buds A-Serisi yanlışlıkla tanıtıldı ve özellikleri belli oldu.

Şirketin yeni  kulaklık serisi olan Pixel Bud A-Serisi yanlışlıkla Twitter üzerinde tanıtıldı. Daha önce bazı sızıntılar ile ortaya çıkan kulaklık, şirketin gelmiş geçmiş en iyi kulaklık serisi olmaya aday gibi görünüyor. Hem tasarımı hem de özellikleri ile tatmin edici görünen kulaklık beklentileri karşılayacak.

"<yoastmark

Google Pixel Buds A-Serisi Yanlışlıkla Tanıtıldı

Şirket resmi Twitter hesabı üzerinden bugün yaptığı paylaşım ile yeni kulaklık serisini yanlışlıkla tanıttı. Yapılan paylaşım ile birlikte yeni kulaklık serisinin tasarımı da göründü. Yine beyaz renkte karşımıza çıkacak olan kulaklık, daha rahat ve daha hoş bir görünüm sunuyor. Android 6 ve üzeri işletim sistemleri ile kusursuz çalışacağı belirtilen kulaklık, Pixel Puds 2’ye de benzerliği ile dikkat çekiyor. Beyaz renkte oval şekilli şarj kutusuna sahip olan kulaklığın şarj cihaz çantasının içi gri renk. Pixel Puds 2’de çanta renginin içi siyah olarak karşımıza çıkmıştı.  Kaliteli ses ve hızlı Bluetooth eşleştirmesi sunan kulaklık yakın da bir kez daha tanıtılacak. Şirket yaptığı bu paylaşımı 10 dakika sonra silerken cihazın yanlışlıkla tanıtıldığı belli oldu.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.