Mobil Mayıs 4, 2021 12:53

Micromax IN Note 1 Ceplere Dans Ettirecek!

Uygun fiyatlı, keselere bayram ettiren telefon arayışı sürüyor. Micromax IN Note 1 orta segmentte fiyat performans telefonu olarak geliyor.
Micromax IN Note 1 Ceplere Dans Ettirecek!

Micromax, Kasım ayında Hindistan’da IN Note 1 bütçe akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Giriş seviyesi bir akıllı telefon olan IN 1B ile birlikte duyuruldu. İlk çıkışından altı ay sonra, şirket şimdi ülkedeki fiyatını artırdı. Hindistan dışında pek çok ülkeye dağıtımı devam eden telefon, rakiplerine göre yine de uygun fiyatlı. IN Note 1, firmanın yeni IN serisi el cihazlarındaki ilk cihazlardan biridir. Bu serideki üç telefon da daha iyi bir fiyat/performans oranı sunuyor. Başka bir deyişle, Xiaomi ve realme’nin akıllı telefonlarıyla rekabet ediyorlar.

Özellikle  2021 yılında uluslararası krizde uygun fiyatlı telefon ihtiyacına yanıt veren şirketlerden biri olan Micromax, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama modelini 136 Dolar fiyat etiketiyle satışa sundu. Öte yandan 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama versiyonu ise 170 Dolar. İlk çıkış fiyatı bu şekilde olan telefonun 4 GB RAM versiyonu artık 155 Dolara satılacak. Yine de pek çok rakibine göre uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Son zamanlarda Xiaomi, Hindistan’da Redmi Note 10’un fiyatını da artırdı. Önümüzdeki günlerde daha fazla telefonun fiyat artışı alması bekleniyor. Bu çoğunlukla dünya çapındaki yonga seti kıtlığından kaynaklanmaktadır. Ayrıca IN Note 1 model telefonun 2 yıl boyunca temel Android güncellemeleri alması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.