Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 4, 2021 13:07

Infinix Note 10 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Akıllı telefon pazarında yeri göğü inletmeye hazırlanan Infinix Note 10 Pro 13 Mayıs'ta görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Nasıl bir telefon?
Infinix Note 10 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

He geçen gün akıllı telefon pazarındaki rekabet kızışmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen şirketleri birer birer yeni amiral gemilerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Piyasaya çıkan telefon modelleri yüksek satışlar yaparak üreticilerin kasasını parayla doldururken teknoloji de gelişmeye devam ediyor. Bugün yeni iPhone 13 modelin de Samsung ekranların kullanacağını öğrenmiş ve sizlerle paylaşmıştık. İki telefon devini yan yana getiren nedir bilinmez ancak pazardaki dengelerin hızlı bir şekilde değiştiğini belirtebiliriz. Bugün de Infinix Note 10 Pro adında bir telefon modeli ortaya çıktı. Telefon bu ay tanıtılacak.

2021 yılı akıllı telefon pazarı için oldukça bereketli geçiyor. Her geçen gün duyurulan telefon modelleri rekabeti kızıştırıyor. Telefonların birbirlerine olan üstünlükleri satın alımları da ciddi ölçüde etkilerken, kararsızlık da hat safhada karşımıza çıkıyor. Yeni telefon almak isteyen kullanıcılar hangi telefonu alma konusunda kararsızlık yaşıyorlar. İşte Note 10 Pro’da kullanıcıların kafasını karıştıracak özelliklere sahip.

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note 10 Pro 13 Mayıs’ta Gelecek

İki renk seçeneği ile karşımıza çıkacağı bilinen yeni akıllı telefon, tasarımı ile sadeliği karşımıza çıkaracak. İki tonlu renk varyantı ile karşımıza çıkacak olan telefonun bir rengi siyah olacak. İkinci renk sürpriz olacak. Şirket belirtilen telefonun teknik özelliklerini henüz paylaşmadı. Muhtemelen 13 Mayıs’ta düzenlenecek olan lansman ile tanıtacak. Ancak cihazın Google Play Console üzerinde listelendiğini de belirtelim. Bu liste de cihazın 8GB RAM ve 256GB depolama seçeneği ile karşımıza çıkacağı yer alıyor. Android 11 işletim sistemi ile çalışacağı görünen telefon, 33W hızlı şarj desteği de verecek. 1080p ekranla geleceği bilinen model, Helio G90 SoC yonga setinden güç alacak. Cihaz Asya ülkeleri için 16 Mayıs’ta ön siparişlere açılacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.