Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 4, 2021 14:06

Galaxy S10 için One UI 3.1 Güncellemesi Çıktı!

Samsung, durdu durdu bombayı patlattı. Galaxy S10 için One UI 3.1 güncellemesi sürpriz bir şekilde yayınlandı. İşte detaylar.
Galaxy S10 için One UI 3.1 Güncellemesi Çıktı!

Android güncellemeleri konusunda son yıllarda büyük bir ivme kazanan Samsung, bugün yeni bombasını patlattı. Galaxy S10 için One UI 3.1 güncellemesini yayınlayan Samsung, yeni özellikleri S10 sahiplerine de sundu. Galaxy S10, S10+ ve S10e için yayınlanan bu güncelleme Nisan ayı Android güvenlik yamalarını da barındırıyor.

One UI 3.1 güncellemesi ile Gelişmiş Tek Çekim, Nesne Silgisi, Çoklu Mikrofon Kaydı, Göz Konforu Kalkanı ve diğer bir çok yeni özellik sisteme ekleniyor.

Yazılım sürüm numarası G973USQU5GUCG,  G975USQU5GUCG’ye ve G970USQU5GUCG olan bu güncelleme şimdilik T-Mobile’dan sim kilitli telefon alanlara geliyor. Diğer Android güncellemelerinde olduğu gibi bu güncellemenin de kademe kademe sunulması bekleniyor.

Samsung galaxy s10 güncelleme

Galaxy S8 ailesinden güncelleme desteğini çeken Samsung, görünüşe göre artık yeni modellerine odaklanacak. Samsung’un güncelleme politikası biraz yavaş olsa da, güncelleme çıktığında sorunsuz olması ile Galaxy sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Geçmişte birçok kez güncellemeyi sunup geri çeken Samsung, hatalarından ders almışa benziyor.

Samsung’un bundan sonraki hedefi Galaxy S20 ve S21 ailesi olacak. Bu yıl Note serisini çip krizinden dolayı pas geçecek olan Samsung, bu handikapı avantaja çevirmeyi planlıyor.

Android 12 için de yavaştan çalışmalara başladığı söylenen Samsung, 2022’nin ilk çeyreğinde Android 12 güncellemesini de amiral gemisi modellerine hızlı bir şekilde yayınlayabilir. Bekleyip göreceğiz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.