Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 2, 2021 18:23

OnePlus Nord N100 Ve Nord N10 5G Lansmanı Yaklaşıyor Gibi!

Ülkemizde de telefon satışları gerçekleştiren OnePlus yeni bir lansmana hazırlanıyor. OnePlus Nord N100 ve Nord N10 5G yolda.
OnePlus Nord N100 Ve Nord N10 5G Lansmanı Yaklaşıyor Gibi!

Çok sayıda farklı akıllı telefon modeli ile ülkemizde de satışlarına devam eden OnePlus şirketi akıllı telefon pazarında da büyümeye devam ediyor. Çok sayıda akıllı telefonu için çeşitli güncellemeler yayınlayarak kullanıcılarını takip eden şirket güzel gelişmeler ile haberlerimize konu olmaya da devam ediyor. Mayıs ayının ikinci günün de akıllı telefon pazarındaki rekabet kaldığı yerden devam ederken bu ay piyasaya çıkacak olan akıllı telefon modelleri de belli oldu. Liste de epey ünlü telefon markalarının yeni amiral gemileri yer alırken, OnePlus’ın da yeni bir lansman gerçekleştirmeye hazırlandığı bilgisine ulaşmayı başardık. Şirket yakında OnePlus Nord N100 ve Nord N10 5G modellerini Hindistan’da piyasaya sürecek.

Henüz ülkemizde de satışa sunulmayan iki telefon modelini Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanan akıllı telefon üreticisi kısa sürede milyonlara ulaşmanın da yollarını arayacak. Yıllarca birinci sınıf telefon modelleri üreten şirket artık yavaş yavaş orta segmentli telefon modellerine kaymaya başladı. Şirket ilk olarak OnePlus Nord‘u Temmuz ayında orta sınıf telefon olarak duyurmuştu. Hatta Hindistan’da dahil olmak üzere önemli pazarlar da piyasaya sürmüştü.

OnePlus Nord N100

OnePlus Nord N100

OnePlus Nord N100 Ve Nord N10 5G Geliyor

Şirket çok geçmeden bu telefon serisi için Nord N100 ve Nord N10 5G modellerini de duyurmuş ve eklemişti. Belirtilen cihazlar şuan da bir kaç pazar da kullanıcıların beğenisine sunuldu. Edindiğimiz güncel bilgilere göre şirket yakında belirtilen iki yeni akıllı telefon modelini Hindistan’da da piyasaya sürecek. Hindistan’a özgü OxygenOS yapısı ile lansmana çıkacağı ifade edilen  telefon modelleri ülkemizde de beklenmeye devam edilirken cihazların lansman tarihine dair henüz bilgi yer almıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.