Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 2, 2021 16:28

Google Pixel 4A Beyazlara Büründü! Google Neyin Peşindesin!

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi olan Google Pixel 4A akıllı telefon modelini beyaz olarak piyasaya sürecek.
Google Pixel 4A Beyazlara Büründü! Google Neyin Peşindesin!

Dünyanın dört bir yanındaki akıllı telefon kullanıcıları şu sıralar Android 12 güncellemesini merakla beklemeye devam ederken Google belirtilen işletim sisteminin ikinci beta güncellemesini Pixel telefon sahiplerine sundu. Her zaman olduğu gibi Android yenilikleri ilk kez Pixel kullanıcılarının beğenisine sunulurken şirketin güncellemeyi ne zaman küresel olarak yayınlanacağı da merak konusu oldu. Daha önce pek çok kez yaptığımız haber de güncellemenin bu yıl sonuna doğru piyasadaki yerini almasını beklediğimizden söz etmiştik. 2021’in ilk çeyreğini geride bıraktığımız şu günler de güncellemenin hala ne zaman çıkış yapacağı belirsizliğini korumaya devam ediyor. Şirket şu sıralar Google Pixel 4A için beyaz renkli bir varyantı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Her yıl daha gelişmiş Pixel akıllı telefonlar ile milyonlara ulaşmaya devam eden şirket, 2021 yılında da başarılı grafikler çizmek için atılımlar da bulunuyor. Android 12 ile büyük bir başarıya imza atması beklenen teknoloji devi, şimdi de 2020 model akılı telefon modeli için yeni atılımlar yapıyor.

Google Pixel 4A

Google Pixel 4A

Google Pixel 4A Beyaz Renk İle Yeniden Piyasaya Sürülecek

Hatırlayacağınız üzere Pixel 4A geçtiğimiz yıl siyah ve mavi renk seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. Aslında cihaz oldukça da güzel satışlara imza atmıştı. Şirket akıllı telefonun başarısından dolayı mı yoksa farklı zevklere hitap ettiği için mi bilinmez ama cihazı beyaz renkte yeniden piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz Ocak ayında da beyaz bir akıllı telefonun geleceği internete sızdırılmıştı. Bugün gelen haberler ile bu telefonun Pixel 4A olduğu netleşmiş oldu. Google’ın resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan görsel ile edindiğimiz detaylar da cihazın beyaz bir renk ile sergilendiğini fark ettik. Cihazın beyaz renkte ne zaman sürüleceği henüz duyurulmadı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.