Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 1, 2021 12:25

Samsung Galaxy S21 FE Hakkında Tüm Bilinenler!

Geçtiğimiz ay tasarımı internete düşen Samsung Galaxy S21 FE hakkında tüm bildiklerimizden bahsettik. Cihaz merakla bekleniyor.
Samsung Galaxy S21 FE Hakkında Tüm Bilinenler!

Bugün yaptığımız haberler de Samsung‘un yeni bir M serisi telefon üzerinde çalıştığından ve bu telefonun özelliklerinden bahsetmiştik. Yeni amiral gemisi M32 olarak adlandırılırken tasarımı ve özellikleri ile adından da epey söz edecek gibi görünüyor. Güney Koreli şirket akıllı telefonlar üzerinde adeta çağ açıp çağ kapatmaya devam ederken şirketin katlanabilir akıllı telefon modelleri de merakla beklenmeye devam ediliyor. Şirketin beklenen telefonları arasında yer alan Samsung Galaxy S21 FE hakkında tüm bilinenlere bu haber de yer verdik ve gelişmeleri an be an sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Önce sızıntılar ile ortaya çıkan ve geçtiğimiz haftalar da yapılan yanlış bir paylaşım ile geleceği netleşen yeni akıllı telefon modeli premium Galaxy S serisinden ilham alınarak geliştiriliyor. Güney Koreli şirketin bu yıl S21 FE’yi piyasaya süreceğinden hiç şüphe yok. Geçtiğimiz haftalar da Samsung Mexico portalında yanlışlıkla bahsedilen telefonun geliş tarihi merak konusu oldu.

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE Tasarım Ve Renk Seçenekleri

Öncelikle cihazın tasarımının Galaxy S20 amiral gemilerinden esinlenildiğini belirtelim. Yaklaşan lansman da cihazın Galaxy S21’e benzerliği ile dikkat çekmesi bekleniyor. Cihazın sızdırılan görselleri kamera tasarımının da serinin diğer telefonları ile hemen hemen aynı tasarım ve özellikler ile karşımıza çıkacağı yönünde bilgiler veriyor. Yeni amiral gemisinin gri-gümüş, pembe, mor ve beyaz olmak üzere en az dört renk seçeneği ile karşımıza çıkması bekleniyor. Hatta sürpriz olarak açık yeşil bir beşinci rengin olması da beklenen detaylar arasında yer alıyor.

Donanım Ve Özellikler

Cihazın arka panelinde üçlü kamera kombinasyonun karşımıza çıkması beklenirken, kameraların teknik özellikleri hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgi yer almıyor. 32MP selfie kamerası ile kusursuz ve bir o kadar da etkileyici resimler çekme fırsatı vermesi beklenen amiral gemisi, 4.500mAh kapasiteli bataryaya sahip olacak. Daha üstün enerji verimliliğine sahip bileşenlere sahip olması beklenen telefon, pil ömrünü de daha iyi hale getirecek. 90Hz yenileme hızına sahip 6.4 inç Süper AMOLED ekrana sahip olması beklenen telefon 19 Ağustos’ta özel bir etkinlikte tanıtılacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.