Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 1, 2021 20:21

OnePlus 9 Serisi İçin ColorOS 11.2 A06 Güncellemesi Yayınlandı!

OnePlus şirketi çeşitli güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. OnePlus 9 ColorOS 11.2 A06 güncellemesi aldı. Kullanıcılar beğendi.
OnePlus 9 Serisi İçin ColorOS 11.2 A06 Güncellemesi Yayınlandı!

Gün geçmiyor ki bir akıllı telefon modeli daha güncelleme almasın. Aylardır yaptığımız haberler de akıllı telefonlara gelen güncellemelerden bahsettik ve hala da bahsetmeye devam ediyoruz. 2021 yılına girmemizin ardından piyasaya 346 milyon akıllı telefon çıkarken milyonlarca eski ve yeni telefon da güncellemeler almaya başladı. Güncelleme alanında da rekabet içerisinde olan akıllı telefon üreticileri, akıllı telefonlarını daha güvenli ve daha kararlı bir hale getirebilmek için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar. Bugün OnePlus 9 ColorOS 11.2 A06 güncellemesi ile kullanıcılarının yüzünü güldürdü.

Henüz ülkemizde satışı olmayan ancak yakında gelmesi beklenen OnePlus 9 serisi dünya genelin de güzel satışlara imza atmaya devam ediyor. Devasa ekranı ile kullanıcıların beğenisini kazanan telefon serisi aldığı güncellemeler ile de başarılı grafikler çiziyor. Şirket bu sabah saatlerin de ColorOS 11.2 A06 güncellemesini 9 serisine getirdiğini paylaştı.

OnePlus 9 ColorOS 11.2

OnePlus 9 ColorOS 11.2

OnePlus 9 ColorOS 11.2 A06 İle Daha Da Güzelleşti

Birden çok optimizasyonu ve ayarlamaları getiren güncelleme pek çok hatayı da ortadan kaldırıyor. Ekran görüntüsü kilidini de optimize ederek kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunacak olan güncelleme sistem performansını ciddi ölçüde iyileştiriyor. Cihazı artık üçüncü taraf şarj cihazları ile de uyumlu hale getiren güncelleme bilinen hataları da çözüme kavuşturmayı ihmal etmiyor. Gürültü senkronizasyonlarını da iyileştiren güncelleme bu sabah saatlerin de telefon kullanıcılarına sunuldu. 24 Mart tarihinde resmi olarak lansmana çıkan akıllı telefon serisi için yeni yayınlanan güncellemenin dosya boyutu ne yazık ki bilinmiyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.