Ulefone Nisan 29, 2021 20:22

Ulefone Armor 8 Pro Tanıtıldı! Hasar Almaz Bir Telefon Düşünün!

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Ulefone Armor 8 modelinin Pro versiyonu karşımızda duruyor. Cihaz tamamıyla hasar almaz şekilde tasarlanmış!
Ulefone Armor 8 Pro Tanıtıldı! Hasar Almaz Bir Telefon Düşünün!

Ulefone geçtiğimiz sene Armor 8 Zırhlandırılmış olarak bir model yayınlamıştı ve şimdi de bir üst modeli olarak Ulefone Armor 8 Pro ile karşımıza çıkıyor. Cihaz tamamen su ve toz geçirmez bir yapıya sahip. Aynı zamanda da darbeye dayanıklı bir tasarıma sahip. Bu cihaz yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü düşmelere, suya, buza ve toprağa karşı dirençli bir yapısı bulunuyor. Cihaz aynı zamanda IP69K korumasına sahip ve aynı zamanda MIL-STD-810G askeri standardını ise karşılıyor. haydi gelin cihazın teknik özelliklerini inceleyelim!

Ulefone Armor 8 Pro Teknik Özellikleri Neler?

Ulefone Armor 8 Pro Modeli

Cihazımız 8 çekirdekli MediaTek Helio P60 yonga setiyle birlikte geliyor 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip. 6,1 inç boyutuna sahip olan model damla çentik bir ön kamera tasarımına sahip. Cihazın 5,580mAh boyutunda bir bataryası bulunuyor. Bu batarya 15W hızlı şarj desteğine de sahip. Model 16MP çözünürlüğünde bir arka ana kameraya sahip. Cihaz aynı zamanda yüz tanıma ve parmak izi okuma teknolojilerine de sahip. Cihaz NFC özelliğine ve dolayısıyla da Google Pay sistemine de sahip.

Armor 8 Pro modeli Android 11 işletim sistemine sahip ve kutudan da böyle çıkıyor. Cihazı erken erişimde satın almak isterseniz %32 indirimle 170$ karşılığında sahip olmak mümkün. Peki siz kullanıcılar olarak bu cihazdan memnun kaldınız mı?

 

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.