Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 29, 2021 12:53

OnePlus EB2103 Pimi Çekilmiş Bomba Gibi! Çıktı Çıkacak

Akıllı telefon pazarının ünlü isimlerinden olan OnePlus markası yeni bir telefon ile gündeme geldi. OnePlus EB2103 yakında piyasada olacak.
OnePlus EB2103 Pimi Çekilmiş Bomba Gibi! Çıktı Çıkacak

2021’in ilk çeyreğini geride bırakmaya devam ettiğimiz şu günler de yepyeni telefonlar piyasaya sürülmeye devam ediliyor. 2021 yılına bomba gibi bir giriş gerçekleştiren Samsung ve Xiaomi rakiplerini geride bırakmaya devam ederken bazı telefon üreticileri geri kalmalarına rağmen bu yarışta biz de varız demeye devam ediyorlar. Kuşkusuz bu telefon üreticilerinden bir tanesi de OnePlus şirketi oluyor. Farklı telefonlar ile rakiplerine yetişmeye çalışan şirket bugün yeni bir akıllı telefon ürettiği yönünde bazı haberler ile gündeme geldi. OnePlus EB2103 ufukta göründü.

Her geçen gün akıllı telefon pazarındaki rekabet artmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylar da yaptığımız pek çok haber de OnePlus şirketinin yeni telefonlar üzerinde çalıştığını belirtmiş, yakında bu telefon modellerinin birinin ya da bir kaçının ortaya çıkabileceğinden söz etmiştik. Beklenen oldu ve şirketin yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. Nord N10’un devamı niteliğinde olması beklenen telefon modeli EB2103 olarak numaralandırılırken modelin Nord N20 olabileceği ifade ediliyor.

OnePlus EB2103

OnePlus EB2103

OnePlus EB2103 Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Nord 10 ile büyük ölçüde benzer bir tasarıma sahip olacağı bilinen EB2103 sürüm numaralı akıllı telefon 6.49 inçlik devasa bir ekran boyutuna sahip olacak. Eski modellere nazaran daha ince ve daha kısa olacağı bilinen telefon bünyesinde dörtlü kamera sistemine değil de üçlü kamera sistemine yer verecek. Arka kapağa montelenmiş parmak izi tarayıcısına da sahip olacağı bilinen telefon modeli, güç düğmesine yine yan tarafında yer verecek. Nord 20 olarak piyasaya sürülmesi beklenen telefon hakkında detaylar gelmeye devam ettikçe haberlerimiz de yer vermeye devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.