Akıllı Saat Nisan 29, 2021 19:51

Huawei FreeBuds 4 ve Watch 3 İçin HarmonyOS Sürprizi

Önümüzdeki ay tanıtılacak Huawei FreeBuds 4 ve Watch 3 için sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Huawei yeni ürünleri HarmonyOS ile geliyor.
Huawei FreeBuds 4 ve Watch 3 İçin HarmonyOS Sürprizi

Huawei’in önümüzdeki süreçte duyuracağı kablosuz ürünlerini merak ediyorsanız sizlere önemli haberlerimiz var. Huawei Freebuds 4 ve Watch3 şirketin mayıs ayında gerçekleştireceği bir etkinlikte tanıtılacak. Lafı daha fazla uzatmandan yeni nesil kablosuz kulaklık ve akıllı saatin detaylarına geçelim.

Huawei FreeBuds 4 ve Watch 3 HarmonyOS ile Geliyor

Huawei’ye yakın bir kaynaktan gelen bilgilere göre şirket 19 Mayıs tarihinde bir etkinlik gerçekleştirecek. Söz konusu etkinlikte şirketin yeni nesil kablosuz cihazları görücüye çıkacak ve her iki üründe HarmonyOS işletim sistemiyle çıkış yapacak. Yine bu etkinlikte yeni nesil MateBook 16 dizüstü bilgisayar serisi de dahil olmak üzere birçok yeni cihaz tanıtımı gerçekleşecek. Kablosuz kulaklık ve akıllı saatin detaylarına geçelim.

Huawei Watch 3

Önceki sızıntılar akıllı saatin yuvarlak tasarım anlayışını sürdüreceğini gösteriyor. HarmonyOS işletim sistemi yüklü olarak gelecek saatin eSIM özelliğini desteklediği, IoT bağlantıları için çoklu cihaz aktarımı ve daha fazlasını desteklediğini ifade ediliyor. Ek olarak saat daha fazla üçüncü taraf uygulama desteği, sağlıkla ilgili özellikler, farklı spor modları ve bir dizi AI özelliği getirecek.

Huawei FreeBuds 4

Daha önceki bilgilere göre Huawei FreeBuds 4 güçlü gürültü engelleme, geliştirilmiş pil ömrü, daha rafine ve şık bir tasarıma sahip olacak. Ek olarak, beyaz, siyah, kırmızı ve gri olmak üzere dört renkten oluşacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.