Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 26, 2021 18:48

Annelerimizin Hayatını Kolaylaştıracak Hediyeler MediaMarkt’ta

Anneler Günü geldi çattı. Peki canım annemize ne alacağız? MediaMarkt mağazalarından en güzel hediyeleri onlar için seçtik...
Annelerimizin Hayatını Kolaylaştıracak Hediyeler MediaMarkt’ta

Anneler Günü yaklaşıyor. Canımızdan çok sevdiğimiz annelerimiz için hediye seçimi ise bir hayli zor. Genellikle evde en çok ihtiyacı olan şeyleri onlara hediye olarak alıyoruz. MediaMarkt ise bu noktada evdeki tüm ihtiyaçları karşılayacak bir kampanya ile karşımızda. Akıllı telefonlardan tabletlere, küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, akıllı saatlerden televizyonlara onlarca üründe fırsatlar MediaMarkt’ta!

Peki annemiz için neler alabiliriz? MediaMarkt mağazaları ve mediamarkt.com.tr sitesine girerek en güzel hediyeleri seçebilirsiniz. Biz de annelerimize alabilmeniz için bazı hediyeleri sizlere önermek istiyoruz. Tüm annelere sağlıklar diliyoruz.

iPhone SE

Her annenin çantasına rahatlıkla sığabileceğini düşündüğümüz iPhone SE, Apple ekosistemi kullanan bir anne için en güzel hediyelerden birisi olabilir. Özellikle 7 megapiksel selfie kamerası ile anneler gününde bol bol selfie çekinebilirsiniz. iPhone SE modelinin fiyatı ise 4.799 TL seviyelerinde. Bu teklif 2 Mayıs tarihine kadar geçerli bunu da hatırlatalım.

iPhone SE (2020)

iPhone SE (2020)

Samsung Galaxy A21s

Daha uygun fiyatlı bir telefon yok mu? Diye soracaksanız işte o zaman size MediaMarkt mağazalarında 2.899 TL’den satılan Samsung’un yeni nesil orta segment telefonu Galaxy A21s modelini önereceğiz. Arkada dörtlü kamerası ve 6,5 inç gibi devasa bir ekranı ile annelerimizin gözleri bu telefon ile rahat edecek. Yazıları ve menüyü de dilersek ayarlardan daha büyük bir görünüme kavuşturabiliyoruz. Bunu da hatırlatalım. Bu teklif 2 Mayıs tarihine kadar geçerli elinizi çabuk tutun son güne hediye işini bırakmayın.

Galaxy a21s

Galaxy A21s

KARACA Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi

Ramazan ile birlikte akşam iftardan sonra bir kahveyi tüm annelerimiz hak ediyor. Onların işini kolaylaştıracak ve uğraşmadan otomatik bir şekilde kahvelerini yaparak komşularına hava atabilecekleri otomatik bir kahve makinesi almak isterseniz Karaca’nın Hatır Hüp Türk Kahve Makinesini öneriyoruz. Fiyat performans ürünü olan bu kahve makinesi MediaMarkt mağazalarında 249 TL’den satışta. Bu hediyeye anneniz bizce çok sevinecek. Bu teklif 9 Mayıs gününe kadar geçerli.

PHILIPS Azur Buharlı Ütü

Annelerimize ev işlerinde hepimiz yardım ediyoruz. Ütü ise bir o kadar sorunlu bir ev işi. Annelerimizin hayatını kolaylaştıracak hediyelerden birisi olacağını düşündüğümüz PHILIPS Azur Buharlı Ütü ise MediaMarkt mağazalarında 499 TL’den satılıyor. 3 Bar buhar basıncı ve Steam Glide taban malzemesi ile çamaşırların üzerinde akacak olan bu ütüyü de annelerimize hediye olarak alabiliriz diye düşünüyoruz. Bu teklifin de 9 Mayıs gününe kadar geçerli olduğunu hatırlatalım.

PHILIPS Azur Buharlı Ütü

OPPO Watch + REMINGTON PRO-Sleek & Curl Saç Düzleştirici

MediaMarkt tarafından yapılan çılgın bir Anneler Günü kampanyası ile tercih rehberimizin sonuna geliyoruz. Akıllı saat konusunda tasarımı ile bambaşka bir deneyim ortaya koyan OPPO Watch 1999 TL’lik fiyatı ile oldukça iyi bir hediye olabilecekken yanında REMINGTON PRO-Sleek & Curl Saç Düzleştirici hediyesi ile mükemmel bir hediye haline gelebilir. OPPO Watch hem tüm Android telefonlar hem de iPhone’lar ile tam eşlenik bir şekilde çalışabiliyor. Yani anneniz iPhone kullanıyor bile olsa bu saati kendinize; pardon ona alabilir ve saç düzleştiriciyi annenize verebilirsiniz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.