Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 24, 2021 15:56

Garmin Venu 2 Akıllı Saat Uzun Pil Ömrü ile Tanıtıldı

Firma Venu akıllı saatin ikinci neslini bugün tanıttı. Garmin Venu 2 ve Venu 2S akıllı saatler oldukça iyi teknik özelliklere sahip.
Garmin Venu 2 Akıllı Saat Uzun Pil Ömrü ile Tanıtıldı

1989 yılında kurulan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketi olan firma geniş bir ürün yelpazesine sahip. Firma özellikle giyilebilir teknoloji ürünleri ile biliniyor. Firma bir süre önce Venu serisi akıllı saatleri tanıttı. Şimdi akıllı saatlerin ikinci nesli Garmin Venu 2 ve Venu 2S modelleri tanıtıldı. Akıllı saatler özellikle büyük bataryası ve uzun süre kesintisiz kullanım imkanı sunması dikkat çekiyor.

Garmin Venu 2 Akıllı Saat Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Firmanın tanıtımını yaptığı yeni seri iki model olarak geliyor. Venu 2 45 mm çapa sahip ve 1.3 ”ekran bulunuyor. Venu 2S ise 40mm çapa sahip ve 1.1” ekran ile geliyor. Venu 2 416 x 416 piksel çözünürlük ile geliyor ve her zaman açık modunu desteklemektedir. Ayrıca iki modelinde ekranları Gorilla Glass 3 ile korunmaktadır. Akıllı saatler eski modele göre oldukça büyük bir batarya ile geliyor; 45mm versiyon 11 gün, 40mm versiyon ise 10 gün kullanım imkanı sunuyor. Akıllı saatlerin diğer özellikleri; telefonunuzdaki metin mesajları görme, takvim hatırlatıcıları, hava durumu bilgileri, widget ve uygulama yüklemenize imkan sağlıyor. Akıllı saatler yeni Elevate V4 optik kalp atış hızı sensörüne sahiptir. Cihazlar 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahiptir ve havuzda yüzmeyi destekler.

Garmin Venu 2

Firma tarafından akıllı saatlerin iki modeli de aynı fiyattan 400 dolardan satışa sunuldu.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.