Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 21, 2021 13:27

Tim Cook Tom Cruise Oldu! Mission Impossible Bağcılar!

Apple dün yaptığı lansman ile yeni ürünlerini tanıttı. Reklam filmleri ise muhteşem. Tim Cook Tom Cruise rolüne girdi. Tim oldu sana Ethan!
Tim Cook Tom Cruise Oldu! Mission Impossible Bağcılar!

Apple dün akşam gerçekleştirdiği Spring Forward etkinliği ile yeni nesil ürünlerini bizlere tanıttı. Bununla ilgili önümüzdeki saatlerde bir videoyu da sizlerle paylaşacağız ama Apple’ın yeni reklamları resmen beyin yaktı. Zira Apple her ürün için ayrı güzellikte reklam videoları ile karşımıza çıktı. Özellikle yeni nesil iPad Pro ve Apple Tag reklamlarına bayıldık. Apple CEO’su Tim Cook Tom Cruise tarafından hayat verilen Ethan Hunt karakterine büründü.

Video oldukça ilginç ve görsel açıdan da tam anlamıyla bir şölen niteliğinde. Özellikle Apple Kampüs binasının üzerindeki koşu sahnesi tam anlamıyla filmleri aratmayacak seviyede. Apple dün akşam iPad Pro tanıtımı gerçekleştirdi ama bizim bu noktada da kafamız ciddi anlamda karıştı. Zira bugün Apple’ın MacBook Air modelinde kullandığı Apple yapımı M1 çipsetinin hem yeni nesil iPad Pro’da hem de yeni nesil iMac serisinde kullanıldığını görüyoruz. Bu ne kadar doğru bir karar açıkçası bunu anlamış değiliz. Zira iMac gibi ürünleri insanların daha çok iş için aldığını biliyoruz. M1 yonga seti bu noktada kullanıcılara istediğini verebilecek mi? Video işi ile uğraşanlar bu ürünü tercih eder mi? Tam bir soru işareti.

Dilerseniz lafı uzatmayalım ve Tim Cook’un Ethan Hunt karakterine girdiği videoyu ve diğer ürün videolarını birlikte izleyelim…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.