Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 19, 2021 8:54

Fitbit Luxe Akıllı Bileklik Lansmandan Önce Görüntüleri Sızdırıldı

Firma geçtiğimiz ay çocuklar için Ace 3 fitness bandını tanıttı. Yeni gelen sızıntılara göre Fitbit Luxe Akıllı Bileklik lansmandan önce göründü.
Fitbit Luxe Akıllı Bileklik Lansmandan Önce Görüntüleri Sızdırıldı

Kaliforniya merkezli bir Amerikan şirketi olan firma özellikle giyilebilir teknoloji cihazları ile biliniyor. Firma geçtiğimiz ay Ace 3 fitness bandını tanıttı. Firmanın en son ürünü Fitbit Luxe akıllı bileklik lansmandan önce görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülerde akıllı bilekliğin şık bir tasarıma sahip olduğu görünüyor. Cihazın farklı renk seçenekleri ve değiştirilebilir kayışları bulunuyor.

Fitbit Luxe Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Cihazın sızdırılan görüntülerde OLED dokunmatik ekrana sahip olacağı görünüyor. Akıllı bileklik solunum eğitimi, kalp atış hızı izleme, uyku takibi ve stres izleme özelliğine sahip olacak. Cihaz suya dayanıklı olarak tasarlandı bu sayede yüzerken bileğinizden çıkarmanız gerek kalmıyor ve gövdesi parlatılmış paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca değiştirilebilir kayışları bulunan cihazın farklı renk seçenekleri mevcut. Akıllı bileklikte GPS bulunmuyor fakat bağlı olan akıllı telefondaki GPS yardımıyla antrenman rotalarınızı takip etmenize imkan sağlıyor. Ayrıca akıllı bilekliğin bir çok spor modu bulunuyor.

Fitbit Luxe

Alman blogu WinFuture tarafından sızdırılan görüntülerde cihazın oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olduğu görünüyor. Cihazın kısa bir süre içinde tanıtılıp satışa sunulması bekleniyor. Giriş ve orta seviye kullanıcılar için oldukça ideal özelliklere sahip olan akıllı bileklik uygun fiyatlı olarak satışa sunulması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.