Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 17, 2021 18:57

Teclast T40 5G Tablet Güçlü Donanımı ile Satışa Çıkıyor

Firmanın ilk 5G tableti prototip aşamasında ve çok yakında satışa çıkacak. Teclast T40 5G tablet güçlü donanımı ile dikkat çekiyor.
Teclast T40 5G Tablet Güçlü Donanımı ile Satışa Çıkıyor

Firma dizüstü bilgisayar, tablet, taşınabilir şarj aleti, usb disk ve SSD gibi pek çok ürünün satışını yapıyor. Firmanın ilk 5G tableti Teclast T40 5G çok yakında satışa çıkacak. Prototip aşamasında olduğu belirtilen cihaz çeşitli testlerden geçtikten sonra satışa sunulacak. Cihaz ayrıca UNISOC Tiger T7520 yongasını kullanan ilk tablet olarak dikkat çekecek.

Teclast T40 5G Tablet Teknik Özellikleri

Cihazda 8GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı olacağı tahmin ediliyor. Firma geçen ay T40 4G versiyonunu piyasaya sürdü bu modelde 2K çözünürlüğe sahip 10,4 inç tam ekran ve UNISOC Tiger T618 bulunuyor. UNISOC Tiger T7520 yonga seti 6nm olması ile dikkat çekiyor. Bu yonga seti daha önceki modele göre güç tüketiminde% 8 azalma sağlıyor. 4G modeline göre daha güçlü donanıma sahip olacak cihaz aynı ekran boyutu ile gelmesi bekleniyor.

Teclast T40 5G

İçinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle akıllı telefonlara ve tabletlere olan ilgi daha da artmış durumda. Özellikle uzaktan eğitim ve evden çalışmanın yoğun olarak kullanıldığı bu dönemde firmalar yeni tabletlerini tanıtmaya devam ediyor. Firmanın kısa bir süre içinde satışa sunacağı tablet 5G özelliğini desteklemesi ve güçlü donanımı ile dikkat çekiyor. Firmanın kısa bir süre içinde yapacağı lansman merakla bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.