Galaxy Nisan 17, 2021 12:51

Galaxy Z Fold Tab Tam Üç Kez Katlanabiliyor!

Tabletler akıllı telefonlar kadar rekabetçi olmasa bile Samsung Galaxy Z Fold Tab ile birlikte katlanabilir özellikli bir tablet sunuyor!
Galaxy Z Fold Tab Tam Üç Kez Katlanabiliyor!

Akıllı telefon sektörüne baktığımız zaman özellikle son dönemde pek çok yeni özelliğin kullanıldığını görüyoruz. Maalesef ki aynısını tablet cihazlarda söylemek mümkün değil. Zira ilk kez denenecek olan yenilikler bile hep akıllı telefonlarda deneniyor. Buna rağmen geçtiğimiz haftalarda pek çok haberini yaptığımız katlanabilir cihazlara bir yenisi daha ekleniyor olabilir. Samsung tarafı kullanıcılarını memnun eden bir gelişme ile birlikte katlanabilen tabletini duyurabilir. Galaxy Z Fold Tab ismi verilmesi beklenen bu cihaz üstelik 3 kez de katlanma özelliğine sahip olacak. Gelin haberin detaylarına bakalım.

Galaxy Z Fold Tab: Katlanabilir Ekranlı Dev

Samsung Tab S ve Tab A serilerine ilave olarak yeni bir tablet modelinin üzerinde çalışıyor. Bu yeni modelin katlanabilir ekrana sahip olması bekleniyor ve üç kez katlanabileceği düşünülüyor. Galaxy Fold akıllı telefon duyurulduğundan beri ilgi gördüğü için Samsung tarafı bunun bir de tablet versiyonunu denemek istemiş.

Galaxy Z Fold Tab tasarım

Elimize geçen bilgiler doğrultusunda Samsung bu katlanabilir cihazı 2022 yılının ilk 3 ayında piyasaya sürecek ve cihazın 7,6 inç boyutundan daha büyük olacağı tahmin ediliyor. Cihaz satışa sunulana kadar ve hatta resmen duyurulana kadar önümüzde epey bir yol var gibi gözüküyor. Ek olarak ise bu cihaz duyurulana kadar muhtemelen Galaxy Z Fold 2 ve 3 çoktan tanıtılmış ve piyasaya çıkmış olacak. Bu cihazlarda beğenilen ve beğenilmeyen özellikler doğrultusunda Samsung bu projesinde değişikliklere yer verebilirim. Bakalım zaman ne gösterecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.