Akıllı Telefon Nisan 16, 2021 9:54

Meizu iPhone 12 Modelleri Neredeyse Yarı Fiyatına Satıyor

Meizu resmi mağazalarında iPhone 12 serisinin satışına başladı. ilk 1 haftaya özel kullanıcıları çok özel indirimler bekliyor.
Meizu iPhone 12 Modelleri Neredeyse Yarı Fiyatına Satıyor

Meizu iPhone 12 ailesinde yer alan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerini resmi mağazasında satmaya başladı. Çinli şirket hatırlayacağınız üzere bir süre önce iPhone 12 modellerin satışına başlayacağını duyurmuştu. Sevindirici olan gelişme her iki telefon ilk birkaç gün için çok özel fiyatlardan listeleniyor.

Meizu iPhone 12 Pro ve Max’i Yarı Fiyatına Satıyor

iPhone 12 serisini bugün itibariyle Meizu’nun Çin’deki resmi mağazasında 1.300 $ ve 1.425 $ fiyatla satışa sunuldu. Bu fiyatlar her iki telefonun128GB versiyonları için. Bununla birlikte telefonları erkenden satın alan kullanıcılar iPhone 12 Pro’yu 670 dolara ve iPhone 12 Pro Max’i 765 dolara satın alabilecekler. Bu indirim 19 Nisan’a kadar sürecek.

Meizu geçtiğimiz gün Meizu 18 serisine geçişin en fazla iPhone kullanıcılarınca gerçekleştiğini bildirmişti. Tabii bunda şirketin iPhone sahiplerine özel promosyonların etkisi oldu. Örneğin iPhone 7 Plus sahibisiniz ve Meizu18 serisi modellerden birini satın almak isteğinizde telefonunuzu verme karşılığında size 243 dolar indirim uygulanıyor. iPhone 8 Plus sahipleri için 360 dolar, iPhone X için 475 dolar, iPhone XR için 610 dolar ve iPhone 11 serisi içinse 800 dolara varan indirimler söz konusu.

Meizu bir yandan Apple’ı kendisine rakip görürken diğer taraftan iOS işletim sistemindeki gizlilik özelliklerini kendi arayüz platformuna getiriyor. Meizu son olarak “Kısıtlı Uygulama İzleme” özelliğini Flyme arayüzüne getirerek Meizu 18 serisinin iPhone telefonlar kadar güvenilir olduğuna vurgu yapmıştı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.