Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 15, 2021 11:53

Apple Ve Sony Aşkı Bir Kez Daha Ortaya Çıktı! iPhone 14

Teknoloji devi Apple, iPhone 14 üzerinde özel bir Sony kamerası kullanacak. Bu kamera 48 MP bir yapıda karşımıza çıkacak.
Apple Ve Sony Aşkı Bir Kez Daha Ortaya Çıktı! iPhone 14

Teknolojinin nabzını tutmaya devam ettiğimiz şu günlerde yepyeni haberler gelmeye devam ediyor. Bizler haberleri sizlerle buluşturmak için klavyelerimizin başında yer almaya devam ederken oldukça güzel haberler de karşımıza çıkıyor. Bugüne kadar yaptığımız haberler de özellikle piyasaya çıkacak olan akıllı telefonların özelliklerinden ve fiyatlandırmalarında bahsederken öte yandan özellikleri hakkında da ince detayları sizlerle paylaştık. Bugün yine yepyeni ve oldukça enteresan bir bilgiye daha ulaşmayı başardık. iPhone 14 48 MP’lik özel bir Sony kamerası ile karşımıza çıkacak. Apple ve Sony aşkı yine belgelendi.

Apple şirketi bu yıl içerisinde iPhone 13 serisini piyasaya sürerek iPhone 12 Mini modelin başarısızlığını unutturmaya çalışacak. Şık bir tasarıma sahip olacak olan iPhone 13 çok geçmeden yerini 14’ncü modele bırakacak gibi görünüyor. Bugün ortalığı kasıp kavuran bir detay ile gündeme gelen iPhone 14, muhtemelen önümüzdeki yıl piyasaya merhaba diyecek. 2023 yılında da iPhone 15’in piyasaya sürülmesi tahmin edilmeye devam edilirken bugün Apple ve Sony aşkı bir kez daha gözler önüne serildi.

"<yoastmark

iPhone 14 48 MP’lik Özel Bir Sony Kamerasına Sahip Olacak

Yabancı forum sitelerinden edindiğimiz bilgilere göre, 2022 model iPhone modeli iPhone 14 olacak ve özel bir kameraya sahip olacak. Bünyesinde 48 MP’lik özel bir kamera ile lansmana çıkacağı ifade edilen telefon modeli 6.7 inç ile 6.1 inç aralığında bir ekran boyutuna sahip olacak.  Cihazın özel bir kameraya sahip olacağını belirtmiştik. İşte bu 48 MP’lik ana kamera Sony imzası taşıyarak karşımıza çıkacak. Buna ek olarak bu kameranın çeşitli lenslere de sahip olarak kusursuz fotoğraflar ve videolar çekme fırsatı vereceği ifade ediliyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.