Google Pixel Nisan 10, 2021 20:58

Google Pixel Watch Sızdırıldı! Apple Watch İçin Rakip Geliyor!

Google Pixel Watch sızdırılan özellikleri ortaya çıktı! Kullanıcıların akıllarına takılan soru ise Apple Watch ile rekabet edip edemeyeceği.
Google Pixel Watch Sızdırıldı! Apple Watch İçin Rakip Geliyor!

Son zamanlarda bir YouTube kullanıcısının iddialarına göre Google Pixel 5a modelinin ertelendiğini duymuştuk. Google tarafı ise bu iddiaları yalanladı ve geçen sene Pixel 4a ne zaman geldiyse bu cihazın da o dönemde yayınlanacağını söyledi. Tahmin ediyoruz ki bu da Ağustos ayına tekabül ediyor.  Bu iddiaların yanı sıra marka ile alakalı aldığımız bir diğer duyum ise Google Pixel Watch akıllı saatlerin hazırlanıyor olduğu! Elimizde cihazların bazı görselleri ve özellikleri de var! Sizleri hiç bekletmeden haberimize geçmek istiyorum.

Google Pixel Watch Tasarım

Google Pixel Watch Sızdırılan Özellikleri ve Görselleri

Google’ın yakın zamanda çıkarmayı planladığı bu akıllı saatin bir posteri elimizde bulunuyor. Görünüşe göre cihazın pek çok farklı renk seçeneği bulunuyor ve “rohan” isminde bir kod adına sahip. Muhtemelen metal bir çerçeve ile birlikte gelecek olan bu akıllı saat 2.5D kavisli ve yuvarlak bir ekrana sahip. Marka burada Samsung ve Huawei taraflarının kullandığı ekranlardan daha farklı bir yol izlemek istiyor. Kavisli bir ekranla tasarımsal açıdan ise kullanıcılara bir yenilik sunuyor. Cihazın sağ tarafında ise kullanılabilir bir ayar tuşu bulunmakta.

Google Pixel Watch Design

Bu cihaz muhtemelen içerisinde kendi işletim sistemiyle birlikte gelecek. Muhtemel çıkış tarihi ise amiral gemisi Pixel 6  modeli ile birlikte Ekim ayı gibi görünüyor. Yine de henüz yorum yapmak için erken olabilir. Umarız Google bizi böyle bir saatten mahrum bırakmaz. Bakalım zaman neler gösterecek.

Google Pixel Watch Görsel

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.