Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 9, 2021 18:39

Monster Notebook Hitman III ve Crysis Remastered ile Geliyor!

Monster Notebook bugün başlattığı bir kampanya ile oyunseverleri yine can evinden vuracak. Hitman III ve Crysis Remastered diyoruz...
Monster Notebook Hitman III ve Crysis Remastered ile Geliyor!

Oyuncu laptopu denince akla gelen ilk marka olan Monster Notebook biz oyuncuları sevindirecek bir kampanaya ile karşımızda. Son dönemde evde kaldığımız süre zarfı içinde “her eve bir bilgisayar” mottasının “evde herkese bilgisayar” noktasına geldiğini görüyoruz. Bugün başlayan kampanya ile Monster Tulpar serisi bir laptop alan kullanıcılar  Hitman III ve Crysis Remastered oyunlarına ve bununla birlikte “Shadow Arena” oyun içi içeriklerine sahip olabiliyor.

Bu noktada yapmanız gereken şey çok basit. 10. Nesil Intel destekli bir Tulpar bilgisayar aldıktan sonra buradaki adrese tıklayarak sipariş kodunuz ile birlikte Monster‘dan kampanya kodunu talep ediyorsunuz.

Kodunuz size ulaştıktan sonra softwareoffer.intel.com adresine girerek gelen kodu aktive ediyorsunuz. Bu adres sizi Intel Digital Hub sitesine yönlendiriyor. Hesabınız varsa hemen hesabınız ile giriş yapın. Hesabınız yoksa da 1 dakika içinde kolayca kayıt olun ve oyunların keyfini yaşamaya başlayın.

Windows 10 yüklü Monster Notebook alımlarında 1 ay boyunca Xbox Game Pass for PC üyeliği de başlatılmış oluyor. Böylece Monster Notebook kullanıcıları, aldıkları cihaz ile birlikte 1.000 TL’nin üzerinde değere sahip oyun kazanıyor. Ayrıca, 100’ün üzerinde yüksek kaliteli bilgisayar oyununa sahip Xbox Game Pass for PC kütüphanesine erişim sağlıyor.

Kampanyanın 31 Temmuz 2021 tarihine kadar süreceğini belirtelim.

Editörün Notu:

Bu arada Monster Notebook’un kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde bilgisayarlarına bakım yaptıracaklarını biliyor muydunuz? Hem de Türkiye’nin neresinde olursanız olun…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.