Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 9, 2021 14:55

Huawei Band 6 Gelişmiş Özellikleri ile Satışa Sunuldu

Bugün firma tarafından yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı. Firma gelişmiş özelliklere sahip Huawei Band 6 akıllı bilekliği Çin'de satışa sundu.
Huawei Band 6 Gelişmiş Özellikleri ile Satışa Sunuldu

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin kullanımı her geçen gün daha da artıyor. Özellikleri akıllı saat ve akıllı bileklikler en çok kullanılan giyilebilir teknoloji ürünleri olarak dikkat çekiyor. Çin merkezli firma bugün en yeni TV’leriyle birlikte Huawei Band 6 akıllı bilekliği satışa sundu. Çin’de satışa sunulan akıllı bilekliğin bir hafta önce Avrupa’da piyasaya sürülen versiyonlarından farklı olarak NFC özelliğine sahip olması dikkat çekiyor. Akıllı bileklik şık tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile oldukça kullanışlı.

Huawei Band 6 Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Cihazın iki farklı sürümü bulunuyor. NFC olan sürümün satış fiyatı 53 dolar açıklandı. NFC bulunmayan sürüm ise 42 dolardan satışa çıktı. Cihazın iki sürümü de NFC özelliği dışında aynı özellikleri taşıyor. Akıllı bileklik 1,47 inç diyagonal 194 x 368 piksel çözünürlüğe sahip ekran ile geliyor. Cihaz 5ATM su geçirmezlik özelliğine sahip. Cihazda kalp atış hızı ve SpO2 sensörleri bulunuyor. Cihaz sadece ağırlığı 18 gram ağırlığa sahip ve 14 günlük kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Cihazın diğer özellikleri ise; adet döngünüzü, uyku kalitenizi ve stresi takip edebilirsiniz.

Huawei Band 6

Akıllı bileklik gelişmiş özellikleri, şık tasarımı, büyük AMOLED ekranı ile dikkat çekiyor. Giyilebilir teknoloji ürünleri olan talep her geçen gün daha da artıyor. Firmanın satışa sunduğu cihaz bakalım diğer rakipleri karşısında iyi bir satış grafiği yakalayabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.