Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 8, 2021 18:57

Nokia 2.3 İçinAndroid 11 Güncellemesi Nihayet Yayınlandı!

Android tarafına ağırlık veren Nokia firması Nokia 2.3 telefon modeli için Android 11 tabanlı güncellemeyi yayınladı. Detaylara bakıyoruz...
Nokia 2.3 İçinAndroid 11 Güncellemesi Nihayet Yayınlandı!

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı Android 12’yi merakla takip etmeye devam ederken Android 11 tabanlı güncellemeler de hızla yayılmaya devam ediliyor. En çok kullanılan Android işlemcisi olma yolunda ilerleyen Android 11 Samsung, Nokia ve Xiaomi gibi bir birinden farklı telefon modellerine geliyor. Gelen güncellemeler kullanıcılara yepyeni özelliklerin yanı sıra daha güvenli bir kullanım deneyimi sunarken ilgi odağı haline de geliyor. Bugün Nokia 2.3 akıllı telefon için Android 11 güncellemesinin yayınlandığı duyuruldu. Uzun bir süredir uyku modunda olan akıllı telefon sahiplerinin de yüzü güldü.

Daha önce yaptığımız haberler de bazı Nokia marka telefonlar için Android 11 güncellemesinin yol da olduğundan bahsetmiştik. 3.4 ve 3.2 akıllı telefon modellerine gelen güncelleme kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş ve özellikler telefonları baştan aşağı değiştirmişti. Şirket şimdi de başka bir akıllı telefon modeli için güncelleme yayınlayarak kullanıcılarının yüzünü bir kez daha güldürdü. Merakla beklenen güncelleme bu sabah saatlerin de lansmana çıkarken kullanıcılar da güncellemeyi hızla indirmeye başladılar.

Nokia 2.3

Nokia 2.3

Nokia 2.3 Android 11 Güncellemesi İle Yüzleri Güldürdü

Şirket akıllı telefonu için yayınladığı Android 11 güncellemesini sınırlı ülkelerdeki kullanıcılarının beğenisine sundu. İlerleyen günler de diğer ülkelerdeki kullanıcıların da erişime açılacak olan güncelleme kullanıcılara yeni sohbet balonları, bildirim paneli ve yeni bir kullanıcı arayüzü gibi öne çıkan özellikler getirdi. Güncelleme ile kullanıcılar daha kararlı çalışan bir işletim sistemine kavuştular.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.