Akıllı Telefon Nisan 5, 2021 21:54

LG V70 Karşınızda! Son Bir Şarkı İstiyorum LG

31 Temmuz itibariyle LG mobil dünyasında artık resmen olmayacak. Gelen bilgiler şirketin bu tarihe kadar LG V70 modelini hazırlayacağı yönünde.
LG V70 Karşınızda! Son Bir Şarkı İstiyorum LG

LG V70 muhtemelen tanıtım haberini yazacağımız son LG telefon olacak. Bir zamanlar mobil dünyasının en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olan LG bugün yaptığı açıklama ile mobil dünyasında resmen çekileceğini açıkladı. 31 Temmuz itibariyle mobil birimi kapatacak LG’nin son şarkısı ise gelen bilgilere bakılırsa V70 modeli olacak.

LG V70 Modeli Sızdırıldı

V70, geçen yılın son çeyreğinden bu yana bazı haberlere konu oldu. Hazırlık çalışmaları daha önce başlanan cihaz LG cephesinde tünelin sonundaki ışık olabilir. Şirket temmuz sonu itibariyle mobil dünyasındaki operasyonlardan tamamen çekilecek bu durumda V70 modelini mayıs ya da haziran ayında piyasaya sürülmesi ihtimallerden biri olabilir.

Telefondan söz edecek olursak; V70’te kavisli yapıda bir ekran yer alıyor. Kamera modülü biraz karmaşık görünse de telefon genel anlamda sade bir görüme sahip. V70’in kamera modülü üzerinde dört adet kamera bulunuyor. Burada periskop yapılı kamera ve Samyang markası dikkat çekiyor. Güney Koreli bir kamera lensi üreticisi olan Samyang görünüşe bakılırsa V70’in kamera biriminde söz sahibi olacak.

Aynı zamanda LG’yi amiral gemi segmentinde temsil edecek telefonun bazı teknik özellikleri şimdiden biliniyor. V70’e Snapdragon 888 işlemcisi güç verecek. Telefonda 6.5 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak. 45 watt hızlı şarj desteğine sahip 5.300 mAh büyüklüğündeki pil V70’in öne çıkan bir diğer özelliği olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.