realme Nisan 4, 2021 10:57

Realme Buds Air 2 Neo Duyuruldu! Yeni Fiyat Performans Kulaklığı Yolda!

Realme yeni bir fiyat performans kulaklığı üzerinde çalıştığını resmen duyurdu! Realme Buds Air2 Neo tam kablosuz kulaklık yolda!
Realme Buds Air 2 Neo Duyuruldu! Yeni Fiyat Performans Kulaklığı Yolda!

Realme 7 Nisan günü Pakistan’da bir tanıtım etkinliği düzenleyerek bazı yeni çıkartacağı ürünleri göstermek istiyor. Bu ürünlerin henüz ne olduğunu bilmiyoruz ancak kendileri bir tanesini çoktan söyledi bile, Realme Buds Air 2 Neo! Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile birlikte gelecek olan cihazın uygun fiyatlı bir tam kablosuz fiyat performans kulaklığı olacağını düşünüyoruz.

Realme Buds Air 2 Neo Özellikleri ve Fiyatı!

Ürünün Pakistan’da düzenlenecek olmasını Facebook gönderisi ile açıklayan şirket bölgenin yerel saati ile 7 Nisan günü 12.00’da lansmanı düzenleyecek. Lansmanda tanıtılacak olan kulaklığımızın en önemli özelliği aktif olarak gürültü engelleyebilmesi. Bir önceki modelde, Realme Buds Air 2, fiyatlandırma olarak Hindistan için 45$ bir ücret belirlenmişti ancak yeni model Pakistan’da daha ucuz fiyata satışa sunulacak.

Realme Buds Air 2 Neo Tasarımı

Cihazın diğer özelliklerine de bakmalıyız diye düşünüyorum. 10mm boyutunda dinamik bass performans sağlayıcısına sahip olacak cihaz yaklaşık 28 saat kullanım süresi sunacak. Bunun yanında da tasarımsal olarak ise Realme Buds Q ile epey bir benzerlik gösterecek.

Özellikle Aktif Gürültü Engelleyicisi bulundurması ve uygun fiyata sunulacak olması ile heyecan yaratan kulaklık kullanıcılar tarafından ilgi odağı olmuş durumda. Biz de bütün heyecanımızla 7 Nisan günü Pakistan’da yapılacak olan tanıtım etkinliğini bekliyoruz. Bakalım Realme bizler için nasıl sürprizler hazırlamış. Yeni bilgiler elimize geçtiğinde siz değerli kullanıcılarımıza aktarmak üzere!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.