Mobil Nisan 2, 2021 12:51

Bedavadan Biraz Pahalı ZTE LiveBuds SE Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

ZTE'nin kısa süre önce gerçekleştirdiği etkinlikte duyurduğu ürünlerden biri de tam kablosuz kulaklık ZTE LiveBuds SE oldu.
Bedavadan Biraz Pahalı ZTE LiveBuds SE Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

COVID 19 salgınının bir sonucu olarak video konferans ve sanal toplantılardaki artışla birlikte kablosuz kulaklıklar şu anda giyilebilir pazarda en fazla ilgi gören ürünler oldu. Birçok firma gibi ZTE de bunu fırsata çevirip tüketicilerin karşısına uygun fiyatlı bir kulaklıkla çıktı. ZTE LiveBuds SE ismiyle çıkış yapan kulaklık, geçen yıl tanıtılan ZTE LiveBuds’ın belli noktalarda kırpılmış bir versiyonu. Tabii bunu çok da dert etmemek gerekiyor, zira kulaklık çok ama çok ucuz.

ZTE LiveBuds SE Özellikleri ve Fiyatı

LiveBuds SE, LiveBuds’ten tamamen farklı bir yarı kulak içi tasarıma sahip görünüyor. Arama yaparken daha iyi bir ses alımı için gerekli uzun gövdelerin yer verildiği kulaklıkta IPX4 sertifikası mevcut. Kulaklık böylece hafif yağmur ve tere karşı koruma sağlayabiliyor.

Siyah ve beyaz renklerde çıkış yapan LiveBuds SE’nin oval şekilli şarj kutusu 550 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyor. Kulaklık bu sayede 1 haftaya kadar kullanım süresi sunuyor.

LiveBuds SE’nin can alıcı noktası haberimizin başında da ifade ettiğimiz gibi fiyatı. Önümüzdeki günlerde satışa çıkacak kulaklık sadece 149 yuan / 23 dolar fiyat etiketi taşıyacak. Kablosuz kulaklık Çin dışına ne zaman çıkacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

ZTE kulaklıkla birlikte ürün yelpazesine bir de akıllı saat dahil etti. Yine uygun fiyatlı olan ZTE Watch GT akıllı saatin tüm detaylarına buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.