Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 2, 2021 16:51

Sony 14 Nisan’da Bombaları Peş Peşe Patlatacak! Xperia Kokusu Var

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden olan Sony 14 Nisan'da peş peşe bombaları patlatacak. Hava da Sony Xperia kokusu var. Geliyor.
Sony 14 Nisan’da Bombaları Peş Peşe Patlatacak! Xperia Kokusu Var

Her geçen gün akıllı telefon pazarındaki dengeler değişiyor piyasaya çıkan yeni bir amiral gemisi dengeleri bir anda allak bullak edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi yeni amiral gemisi serisini ilk kez Hindistan’da piyasaya sürmüş ve kısa sürede hem bizim haberlerimize hem de gündeme bomba gibi düşmüştü. Dediğimiz gibi şirketler arasındaki rekabet gün geçtikçe kızışmaya devam ederken Sony cephesinden de yeni haberler geldi. Bir dönem Xperia telefon serisi ile adından söz ettiren başarılı telefon markası adeta küllerinden doğarak yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Sony Xperia serisi geri dönüyor.

Ürettiği akıllı telefonlar ile bir dönem ülkemizde çok sevilen Sony, yeniden karşımıza çıkmak için adeta günleri sayıyor. Yepyeni bir etkinlik planlayan şirket bu etkinlikte en çok satan telefon serisini yeniden küllerinden diriltecek gibi görünüyor. Şirket yeni etkinliğinde yeni telefon serisi ile piyasaya yeniden merhaba diyecek.

Sony Xperia 1 III

Sony Xperia 1 III

Sony Xperia Serisi 14 Nisan’da Gün Yüzüne Çıkacak

Yabancı forum sitelerinde yine radarımıza yepyeni bilgiler yakalandı. İnternetin derinliklerinde ortaya çıkan yeni bilgiler de 14 Nisan’da yeni bir Sony Xperia serisi tanıtılacak. Bu telefon serisi içerisinde Xperia 1 III ve Xperia 10 III olacak. Telefon 6.5 inçlik devasa ekrana ek olarak metal bir çerçeveye ve cam bir arka kapağa sahip olacak. Cihazın Snapdragon 888 5G işlemciye sahip olacağı tahmin edilirken fiyatı hakkında henüz bir bilgi yer almıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.