TCL Mart 31, 2021 21:24

TCL 20 Pro Yolda! TCL 14 Nisan’da Lansman Düzenleyecek

Xiaomi'nin biten tanıtım etkinliğinin ardından adını sahnelere çıkartmak isteyen TCL, yeni cihazı TCL 20 Pro için hazırlanıyor!
TCL 20 Pro Yolda! TCL 14 Nisan’da Lansman Düzenleyecek

Kim ne derse desin şüphesiz ki Mart ayı hem üreticiler hem de kullanıcılar açısından bereketli geçti. OPPO, Realme, iQOO ve Xiaomi’nin yeni tanıttıkları cihazlar adeta kalbimizi fethetti. Ayın son gününde ve son saatlerde daha da yeni bir gelişme beklemiyoruz ancak Nisan ayı için bazı güzel haberlerimiz  var. Heyecan devam edecek! TCL 14 Nisan günü yapacağı bir tanıtımla ürünlerini tanıtacak. Yüksek ihtimalle bu ürünlerin arasında TCL 20 Pro da yer alıyor! Yazımızın devamında tanıtım etkinliğinde hangi cihazların bulunabileceğini ve markanın yeni cihazının teknik özelliklerini inceliyor olacağız.

Lansmanda Yer Alacak TCL 20 Pro ve Özellikleri

Özellikle dün devam niteliğinde gerçekleştirilen Xiaomi tanıtımından sonra gözler Mi Mix Fold’un üstündeydi ancak şüphesiz ki bu durum sonsuza kadar devam etmeyecek. Elbette sahneyi başka kahramanlar da alacak. Kim bilir, belki TCL çıkartacağı yeni cihazı ile birlikte bunu hedefliyordur. 14 Nisan günü tanıtım etkinliği düzenleyeceğini açıklayan şirket, bu etkinlikte hangi cihazların yer alacağını söylemedi ancak bazı tahminlerimiz var. TCL’in yeni çıkartacağı cihaz 20 Pro’nun teknik özelliklerine geçmeden önce tahmin ettiğimiz bu cihazları belirtmek isterim.

TCL 20 Pro Lansman Tarihi

Söylentilere göre etkinlikte TCL 20 serisi telefonlarının hepsi olacak. Yani toplamda 5 adet olmak üzere TCL 20 SE, TCL 20 5G, TCL 20L, TCL 20S ve TCL 20 Pro 5G yer alması bekleniyor. TCL’in yeni cihazı 20 Pro için bazı tahminlerimiz bulunuyor.

Yüksek performans göstermesi beklenen cihaz Snapdragon 888, 870 ya da hatta MediaTek Dimensity 1200 bile kullanabilir. Hangi yonga setini barındıracağı bilinmese bile amiral gemisi bir cihaz olacağı biliniyor. Cihazın en az 4,500mAh büyüklükte bir bataryaya sahip olacağını düşünüyoruz. Kamera olarak ise kardeşi TCL 20 5G ile birlikte üstün bir yapay zeka performansı bekleniyor.

Henüz 14 Nisan’a kadar önümüzde çok gün var. Bize yeni bilgiler ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.