Akıllı Telefon Mart 29, 2021 18:24

Xiaomi Mi Band 6 Tanıtıldı! Tam da İstediğimiz Fiyattan

Uygun fiyatlı bir akıllı bileklik bekleyenler gözünüz aydın Xiaomi Mi Band 6 tanıtıldı. Bileklik uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.
Xiaomi Mi Band 6 Tanıtıldı! Tam da İstediğimiz Fiyattan

Xiaomi, lider marka olduğu akıllı bileklik kategorisinde yepyeni bir ürünle daha karşımıza çıktı. Çinli şirketin bugün gerçekleştirdiği etkinlikte görücüye çıkan cihazlardan biri de Xiaomi Mi Band 6 oldu. Mi Band 5 ile kıyaslandığında daha büyük ekran ve daha gelişmiş teknik özellikler Mi Band 6’nın albenisini artırıyor.

Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı bileklikte 1.56 inç büyüklüğünde 152 x 486 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekran yer alıyor. Mi Band 5 ile kıyaslandığında (1.1 inç) ekranın ciddi manada büyüdüğünü görüyoruz. Büyüyen bu ekran 450 nit parlaklığa erişebiliyor. Mi Band 6’da yüzden fazla saat yüzü mevcut. Bununla birlikte kullanıcılar diledikleri kişisel fotoğraflarını da saat yüzü olarak atayabilecek.

Mi Band 6’da Açık havada koşu, yürüyüş, koşu bandı koşusu, açık havada bisiklet sürme, kürek çekme ve eliptik egzersiz gibi 30 egzersiz modu mevcut. SpO2 sensörle birlikte kandaki oksijen seviyesini ölçebilen bileklik yine 24 × 7 kalp atış hızı izleyebilir. Mi Band 6 ayrıca uyku esnasında nefes kalitenizi izleyebiliyor. Bilekli, stres seviyesini ve kadın adet döngüsünü de takip edebiliyor.

Bluetooth 5.0 desteğine sahip olan ve 50 metreye kadar su sızıntılarına karşı dirençli olan bileklikte 125 mAh büyüklüğünde pil bulunuyor. Bununla birlikte bileklik normal kullanımda 14 gün pil süresi sunabiliyor.

Mi Band 6’nın fiyatına gelince; küresel çapta yani ülkemizde satışa çıkacak modelde NFC bağlantısı yine olmayacak. Bu model için belirlenen fiyat 45 €. Bileklik siyah, turuncu, sarı, fildişi, siyah ve mavi renklerde satışa çıkacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.