Güncel Teknoloji Haberleri Mart 29, 2021 15:53

Nokia 2.4 Rakiplerini Yakından Takip Ediyor!

Mart 2021 güvenlik yaması Nokia 2.4 için de yayınlandı. Şirket 5.1 ve 2.2 modellerinin ardından Nokia 2.4 modeli de güvenli hale getirdi.
Nokia 2.4 Rakiplerini Yakından Takip Ediyor!

Sık sık haberlerimizde kendine yer bulmaya devam eden Nokia firması geçmiş yıllarda başarıdan başarıya koşuyordu. Nokia bir dönem satış rakamları ve ürettiği sağlam telefonlar ile adından söz ettirmeyi başarıyordu. Şirket günümüzde ülkemizde ve dünyada pek de popüler bir konumda yer almıyor. Android’i önce kabul etmeyen ve daha sonra Android işletim sistemine sahip telefonlar üreterek piyasaya süren şirket şu sıralar birbirinden farklı telefon modelleri için Mart 2021 güvenlik yamasını yayınlamaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Nokia 5.1 Plus ve 2.4 modelleri için yayınlanan güncelleme bu sabah Nokia 2.4 kullanıcılarına sundu.

Bugün yaptığımız haberlerde Honor markasının rakiplerini geriden takip ettiği yönünde eleştirilerimizi sizlerle paylaşmıştık. Mart ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde Honor Şubat 2021 güvenlik güncellemesini kullanıcılarına sunmaya devam ederken Nokia firması rakiplerini adeta ensesinde takip ediyor. Şirket güncel teknolojilerinin yanı sıra kullanıcılarına en güncel güvenlik yamasını sunarak daha güvenilir bir kullanım deneyimi sunuyor.

"<yoastmark

Nokia 2.4 Mart 2021 Güvenlik Güncellemesine Kavuştu

18.15 MP gibi bir güncelleme boyutuna sahip olan Mart 2021 güvenlik yaması telefon modeline herhangi bir yenilik getirmezken güvenlik anlamında ciddi açıkları da kapatıyor. İyileştirmeler, optimizasyonlar ve hata düzeltmeleri gelen bu güncelleme ile giderilirken kullanıcıların yeni güvenlik güncellemesini indirmeleri öneriyor. Sıradan güncellemeler gibi düşük bir yapıda karşımıza çıkan Mart 2021 güvenlik yaması günümüzde pek çok telefon modeli üzerinde yer almaya devam ediyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.