Güncel Teknoloji Haberleri Mart 29, 2021 12:51

Motorola Moto G 5G Plus Android 11 Aldı! Mis Gibi Oldu!

Android 11 güncelleme rüzgarı kaldığı yerden esmeye devam ediyor. Motorola Moto G 5G Plus bu sabah saatlerinde Android 11 güncellemesi aldı.
Motorola Moto G 5G Plus Android 11 Aldı! Mis Gibi Oldu!

Dünyanın dört bir yanında yer alan akıllı telefon kullanıcıları şu sıralar Android 12 güncellemesini beklemeye ve takip etmeye devam ederken birbirinden farklı telefon modelleri için Android 11 güncellemesi yayınlanıyor. realme marka telefonlara gelen güncelleme geçtiğimiz haftalarda Samsung ve Xiaomi gibi telefon modellerinde de kendini göstermişti. Bu sabah saatlerinde Motorola Moto G 5G Plus için de Android 11 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme telefonun arayüzünü ve özelliklerini baştan aşağı hem yeniledi hem de değiştirdi. Güncelleme daha önce G serisi pek çok telefon modeli için yayınlanmıştı.

Milyonlarca telefon kullanıcısı Google’dan gelecek Android 12 haberini beklemeye devam ederken, Android 11’in hızla yayılmaya devam ettiği de aşikar. En çok kullanılan Android işletim sistemi olma yolunda ilerleyen işletim sistemi geçtiğimiz haftalarda Samsung marka telefonlardaki kitlesini de epey artırmıştı. Bugün gelen haberler ile Moto G 5G Plus için güncellemenin yayında olduğunu öğrendik.

"<yoastmark

Motorola Moto G 5G Plus Android 11 İle Mis Gibi Oldu

Android 11 güncellemesinin en büyük yeniliği kullanıcılara sunduğu sade ve şık arayüzü oldu. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bu arayüz daha sade ve daha hızlı kullanışı ile diğer markalarda oldukça beğenildi. Özellikle sohbet balonlarının yanı sıra kendine has bir bildirim panelini de kullanıcılarının beğenisine sunan güncelleme daha kararlı ve daha istikrarlı bir kullanım ömrü sunuyor. RPN31.Q4U-39-27-5 sürüm numarası ile yayınlanan güncellemenin dosya boyutu bilinmezken kullanıcılara pek çok sohbet balonu, bildirim sesi vb gibi özellikleri sunduğu biliniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.