Mobil Mart 29, 2021 14:58

Motorola Denver Geliyor! Bas Gaza Aşkım, Bas Gaza!

Akıllı telefon camiasına Motorola'nın yeni serisi katılıyor. Motorola Denver Snapdragon 480 ile donatılmış süper bir arkadaş.
Motorola Denver Geliyor! Bas Gaza Aşkım, Bas Gaza!

Kod adı: Denver. Eleman çok gizemli. bu yılın Ocak ayının başlarında ünlü tipster ve blogger Steve Hemmerstoffer Twitter’da bir haber verdi. Moto G Stylus 2021 model akıllı telefonun 3D CAD görüntülerini paylaştı. Birkaç hafta sonra da gerçekten bu adla bir telefon piyasaya sürüldü. Bu kez yine benzer şekilde Motorola Denver kod adıyla bir başka telefon geliyor.

Yeni bilgi ilk olarak TechnikNews’te paylaşıldı. Motorola Denver, yakın zamanda piyasaya sürülen Moto G50’de bulunan 5G özellikli Qualcomm Snapdragon 480 SoC ile güçlendirilecek. Ayrıca 4 GB RAM ile gelecek olan bu yeni dostumuz, 64 GB ve 128 GB dahili depolama varyantlarıyla karşımıza çıkacak.

Asıl önemli yere gelelim. Kamera tarafında arka kısım 48 MP Samsung S5KGM1ST ana kamera, ultra geniş açılı lensli 8MP Samsung S5K4H7 sensör, makro lens olarak görev yapan 5 MP sensör ve 2 MP OmniVision OV02B1B derinlik sensöründen oluşuyor. Ön tarafta ise 16 MP OmniVision OV16A1Q sensörlü özçekim kamerası yer alıyor. Akıllı telefonun ekranı hakkında henüz somut bir şey yok. Ancak Moto G Stylus serisinde olduğu gibi Full HD+ çözünürlükle gelmesi bekleniyor. Ekranın AMOLED mi yoksa IPS LCD mi olduğu henüz bilinmiyor.

Son olarak, Motorola Denver kod adlı delikanlı, 3,5 mm kulaklık jakına sahip olacak ve iki renkte (kırmızı ve gri) gelecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.