Ulefone Mart 27, 2021 17:57

Ulefone AliExpress 11. Yıl Dönümüne Özel Jest Yapıyor

AliExpress 11. yıl dönümüne özel pek çok hazırlık yapmakta. Ulefone da AliExpress tarafının yaptığı bu hazırlıklara dahil gibi görünüyor.
Ulefone AliExpress 11. Yıl Dönümüne Özel Jest Yapıyor

Halihazırda şimdi bile baktığımızda 11. yıl dönümü dolayısıyla AliExpress üzerinde bazı ürünler indirimli fiyatı ile satışa sunuluyor. Bu ürünler özellikle bazı kulaklık, akıllı saat ve bilgisayar ekipmanlarından oluşmakta. Bununla yetinmek istemeyen Çinli dev alışveriş sitesi kullanıcılarını memnun etmek adına büyük bir kampanyaya imza atıyor. Ulefone AliExpress üzerinden kendi ürünlerinin bazılarında %45’e varan indirimlere gidecek.

Ulefone AliExpress 11. Yıl İndirimlerinde Hangi Ürünlerine İndirim Sağlayacak?

29 Mart’ta başlayıp 2 Nisan gecesine kadar devam edecek olan indirimlerde Ulefone’un indirime sokacağı bazı ürünlerin haberini aldık ve sizlere sunmak istiyoruz.

  • Gece görüş özelliği olmasıyla dünya üzerinde bir ilke imza atan Ulefone Armor 11 5G indirime girecek olan cihazlardan biri olacak ve 399$ fiyat etiketline sahip olan cihaz indirimle beraber 369$ olarak satılacak.

Ulefone Armor 11 AliExpress

  • MediaTek Helio P60 tarafından güçlendirilen Ulefone Note 11P 159$ fiyat etiketinden 129$ fiyata düşecek.
  • Geçtiğimiz senenin poüper telefonu Ulefone Armor 9 da indirimlerden büyük oranda nasibini alacak ve 497$ olan fiyatı 401$ civarına kadar azalacak.
  • Abisine özenmiş olacak ki indirim alacak cihazlardan bir diğeri de Ulefone Armor 8 olacak. 159$ etiketli cihaz 139$ olarak satılmaya devam edecek.

Söylemek gerekiyor ki burada bahsedilen fiyatlar seçtiğiniz ürünlerin rengine, hafıza seçeneğine ve kargo adresine göre değişkenlik gösterebilir. Yukarıda yazılı olan fiyatlar alınabilecek en düşük fiyat etiketidir.

Ulefone akıllı telefonlarının yanında bazı başka cihazlarında da indirime gidebilir. Bu sebepten AliExpress 11. yıl indirimlerini takip etmekte fayda var. Bu süreçte elimize yeni indirim bilgileri geçerse siz değerli okurlarımızla paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.