Mobil Mart 24, 2021 15:52

Cubot KingKong 5 Pro, Batarya Devi! Bileği Bükülmez!

Doğa sporcularına müjde! Uygun fiyatlı tam size göre! Cubot KingKong 5 Pro dayanıklı olduğu için her şartta yarı yolda bırakmaz.
Cubot KingKong 5 Pro, Batarya Devi! Bileği Bükülmez!

Doğa sporlarıyla uğraşanlar; özellikle dağcılık, trekking gibi zor şartlarda spor yapan insanlar ile şantiyelerde çalışanlar için uygun fiyatlı ve dayanıklı bir telefon geliyor! AliExpress’ten kolaylıkla satın alabilirsiniz. Cubot KingKong 5 Pro, 29 Mart’tan sonra 239,99 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bu genç ve yakışıklı arkadaş, neredeyse 550 saatlik bekleme süresi sağlayan ve normal kullanımda tek bir şarjla üç ila dört güne kadar dayanan devasa bir 8000 mAh pil ile birlikte geliyor. Yüksek dayanıklılık ve performans için tasarlanan akıllı telefon, IP68 ve IP69K ve MIL-STD-810G sertifikasına sahip olan telefon, maksimum 30 dakika süreyle 1,5 metreye kadar suya dayanıklı.

Macera meraklıları için tasarlanan Cubot harikası, kullanıcılarına en iyi navigasyon sistemlerinden birini sağlamaya odaklanıyor ve bu amaçla GPS, GLONASS ve Beidou konumlandırma sistemlerinden yararlanıyor. Ayrıca telefon MT6762D sekiz çekirdekli işlemci tarafından destekleniyor. Öte yandan 256 GB’a kadar genişletilebilen 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla geliyor. Ayrıca stereo hoparlörlere sahip olması da önemli bir avantaj.

Son olarak telefon 48 MP ana kamera, 5 MP makro kamera ve 0.3 MP ışığa duyarlı lensten oluşan üçlü kamera kurulumuyla geliyor. Ön tarafta ise 25 MP özçekim kamerası yer alıyor. Telefonun şimdilik ilk olarak AliExpress’te satılacağı belirtildi. Ayrıntılı bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.