Mobil Mart 23, 2021 10:57

Nokia C20 Hacı Emmilere Bile Yetmez! Abooovv!

Nokia 2014 yılına geri gönmüş gibi görünüyor. İnanılmaz! Nokia C20 hiç değmeyecek şaka gibi bir fiyatla ve özelliklerle geliyor.
Nokia C20 Hacı Emmilere Bile Yetmez! Abooovv!

Nokia geçmişte elde ettiği başarı ve şöhretten sonra bir türlü eski haline kavuşamadı. Artık birçok firmanın giriş segment telefonlarının çoğunda bile olmayan özelliklerle karşımıza çıkacak. Bir türlü fiyat performans başarısını yakalamayan firma, Nokia C20 modelini duyurdu.

Baştan söyleyelim, telefon 1 GB RAM’e sahip olacak. Facebook’ta zaman geçirip kanayan güllü “Hayırlı Cumalar” postu paylaşan teyzelere ve arabasını fahiş fiyattan satmak için “Keyfe keder boyalı, hasar kaydı yoktur,  dosta gider” amcalarına bile yetmeyecek gibi görünüyor. Telefonun dahili depolama alanı 16 GB olacak. “Alo desin yeter” düşüncesinde olan, Tibet şamanları gibi münzevi bir hayat süren insanlar için ideal olabilir.

Nokia C3

HMD Global’in 8 Nisan’da lansmanının yapılacağını duyurduğu telefon, Nokia 1 serisinin muadili olacak. Nokia C20’nin Mavi ve Kum rengi olmak üzere iki renkte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca Android 11 Go sürümünü çalıştırması bekleniyor. En azından işletim sisteminin güncel olması güzel bir özellik. Yalnız telefon bu özellikler için pahalı sayılabilecek bir fiyata, 106 Dolara satışa sunulacak. Görünüm itibariyle gayet güzel olduğunu da belirtelim.

Uygun fiyatlı Nokia isteyenlere güzel ve oldukça iyi özelliklere sahip başka bir model tavsiye edebiliriz. Bu yılın telefonu Nokia C3, 3 GB RAM ile gelecek. Özellikleri elbette daha iyi olacaktır.

Biz 90’lar çocuklarının gönlünde taht kuran Nokia, duvara atılsa bile tekrar birleştirilen taş gibi 5110 performansını umuyoruz yeniden sunabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.