Mi Band Mart 22, 2021 20:28

Mi Band 6 Çok İddialı Geliyor! Hem de Whatsapp Desteğiyle

Xiaomi firmasının vazgeçilmezi haline gelen bilekliği Mi Band 6 29 martta tanıtılacak. Bakalım neler değişmiş rakiplerini ezebilecek mi?
Mi Band 6 Çok İddialı Geliyor! Hem de Whatsapp Desteğiyle

Bugün Xiaomi büyük lansman tarihini açıkladı. Tam olarak bir hafta sonra, 29 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek. Odak noktası Xiaomi Mi 11 Ultra akıllı telefon olacak ancak buna ek olarak en azından Mi Notebook Pro 2021‘in resmi duyurusu da olması bekleniyor. Son olarak, kaynağa göre, Mi Band 6 da aynı gün satışa sunulacak. Süper popüler spor bilekliğin yeni bir versiyonu. Ve Band 6, genişletilmiş işlevleri nedeniyle rakiplerini gölgede bırakma şansına sahip.

Böylece seride ilk kez bir nabız oksimetresi ve bir GPS alıcısı olacak ve bir NFC sürümü olacak. Ayrıca, spor bileklik yaklaşık 30 eğitim moduna WhatsApp ve Telegram ile entegrasyona sahip olacak gibi gözüküyor.

Mi Band 6

Görünüm açısından herhangi bir değişiklik beklememenizde fayda var. Ancak ekran çözünürlüğü daha büyük olacak ve üzerindeki grafikler daha iyi olacak. En önemlisi Mi Band 6’nın maliyetinde bir artış beklemiyoruz. İşlevsellik açısından tüm yeniliklere rağmen, Fitness bilekliği Mi Band 5 ile aynı maliyete sahip olacak. Satışların başlangıcında ve buna bağlı olarak bazı satıcıların satışların başında fiyatları artırması mümkün olsa da. Bununla birlikte, fitness bileklikleri video kartları veya oyun konsolları bu kategoride değildir. Yani bu durumda, herhangi bir üretim sıkıntısı veya önemli fiyat artışları olmayacak.

Fotoğraf, Huami’nin Avrupa Birliği için sunduğu uygunluk beyanında ortaya çıktı. Huami’nin yalnızca Amazfit markasının sahibi olmadığını unutmayın aynı zamanda bir Xiaomi Mi Band bileklik üreticisi.

Mi Band 6

Dokümantasyon metninde, bileklik sadece Smart Band olarak anılıyor, ancak dosya adı ve fotoğraf doğrudan Mi Band 6 adını gösteriyor. Yeni Mi Smart Band 6 bilekliğin altında XMSH15HM model numarasına yer verilmiş. Endonezya ve Hindistan’da sertifikayı zaten çoktan aldı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.