Mart 21, 2021 16:21

OnePlus 9R 5G Oyuncuların Aklını Alacak! 23 Mart’ı Bekleyin

Bir süredir haberlerini yaptığımız OnePlus 9R 5G bugün çok ilginç bir şekilde karşımıza çıktı. Peki telefon bize ne mi sunacak?
OnePlus 9R 5G Oyuncuların Aklını Alacak! 23 Mart’ı Bekleyin

OnePlus Türkiye pazarına resmen giriş yapmaya hazırlanan bir üretici. Birçok kişi halen OnePlus’ın Türkiye pazarına gireceğine inanmasa da; şirket resmen çalışmalara başladı. Hatta geçtiğimiz gün OnePlus Türkiye Müdürü ile de resmi bir görüşme yaptık. Hangi telefonlar ülkemizde satılır? Şimdilik bilemiyoruz ama bu yılın starlarından birisi OnePlus 9R 5G olacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde telefonun ilk detaylarını sizlerle paylaşmıştık. Telefonun Snapdragon 870 kullanacağı belirtilmişti ama Snapdragon 870’de yaşanan stok sorunlarından dolayı OnePlus yeni telefonda Snapdragon 865 yonga setini tercih edebilir. Bugün ise telefonun ilginç bir görseli paylaşıldı.

Görsele baktığımızda karanlık bir cisim orada duruyor. Tam olarak ne olduğunu anlayamasak da bu görselin OnePlus 9R’ın oyun aksesuarı tetikler olduğunu anlayabiliyoruz. Yani OnePlus yeni bir oyuncu telefonu ile karşımıza çıkabilir. Belki yonga seti tarafında Snapdragon 888 olmayacak ama Snapdragon 865’in de Snapdragon 870 yonga setinin de oyun tarafında kusursuz bir performansa imza attığını biliyoruz. Yani bu telefon beklendiği gibi orta segment bir telefon olmayacak.

23 Mart tarihinde yapılacak olan lansmanda sadece bunları değil OnePlus Watch ile de resmen tanışacağız. Görünen o ki; OnePlus bize yen bir ekosistem yaratacak. 23 Mart tarihindeki lansmanı heyecanla bekliyoruz. Bakalım OnePlus bize neler neler sunacak? Fiyatlar ne olacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.