Akıllı Telefon Mart 20, 2021 20:53

Black Shark 4 Tüm Görkemiyle Karşınızda!

Black Shark 4 Tüm Görkemiyle Karşınızda!

Black Shark 4 için geri sayıma geçtiğimiz şu günlerde telefona dair pek çok detay açığa çıktı. Oyun odaklı telefona yakından bakıyoruz.

Oyuncu telefonları Black Shark 4 ve Black Shark4 Pro telefonlar 23 Mart tarihinde Çin’de gerçekleşecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacaklar. Yakın zamanda TENAA ve Google Play Consele’da görülen telefonların son olarak resmi posterleri paylaşıldı. Buna ek olarak telefonun bir de oyun oynanış videosu gösterime girdi.

Black Shark4’ün uygulamalı videosunun ekran görüntüleri, ekranının üst orta kısmında küçük boyutlu bir ön kameraya sahip olacağını gösteriyor. Cihazın ayrıca sağ kenarında bir oyun tetik düğmesi ve yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olduğu görülüyor.

Önceki modellerde olduğu gibi, Black Shark4 modeli de bir sıvı soğutma sistemine sahip olacak. Üstelik kullanıcılar Cooling Black Clip 2 Pro adlı aparatı da satın alarak son derece hızlı soğutma sağlayabilecekler.

Black Shark 4 özellikleri

Black Shark4, üçlü kamera sistemi ve LED flaş ünitesi içeren yatay bir kamera modülüne sahip görünüyor. Pro modelde 108 megapiksellik bir kameranın yer alacağı kesin. Bazı model içinse kamera birimi henüz netlik kazanmış değil.

Black Shark4 ve Pro modelde 6.67 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü OLED ekran yer alacak. Ekranların 120Hz tarama hızına sahip olması bekleniyor. 4.500 mAh büyüklüğünde 120 watt hızlı şarj desteğinin eşlik edeceği telefonlara Snapdragon 870 ve Snapdragon 888 işlemcileri güç verecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.