Güncel Teknoloji Haberleri Mart 19, 2021 13:52

Motorola Razr 5G Android 11’e Büründü! Aylar Sonra

Android 11 güncellemesi her geçen gün yayılmaya devam ederken güncellemenin Motorola Razr 5G için de yayınlandığı belgisi verildi.
Motorola Razr 5G Android 11’e Büründü! Aylar Sonra

Her geçen gün Android platformundan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan işletim sistemi günümüzde en çok kullanılan işletim sistemleri arasında yer alırken 5G telefonlardaki performansı ile de iPhone serisini geride bıraktı. Geçtiğimiz gün Android 12 Beta 2‘yi Pixel telefon sahiplerine sunan Google, muhtemelen yaz aylarında da güncellemeyi dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara da sunacak. Birbirinden ünlü markalar telefon modelleri için Android 11 güncellemesi yayınlamaya devam ederken bugün gelen bilgiler ile Motorola Razr 5G modeli için de güncellemenin yayınlandığı bilgisi verildi. Güncelleme telefonu baştan aşağı değiştirsek yeridir.

Bilindiği üzere Razr 5G modeli 2019 yılında tanıtılmış, Eylül 2020’de Android 10 işletim sistemi ile birlikte lansmana çıkmıştı. Aylarca güncelleme almayan telefon modeli adeta bir güncelleme aldı pir güncelleme aldı. Aylarca güncelleme almayan telefon modeli Android 11 ile kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmanın da yollarını arıyor. Fantastik bir görünüme kavuşan telefon kullanıcılardan tam puan alacak gibi görünüyor.

"<yoastmark

Motorola Razr 5G Android 11’e Kavuştu

Şirketin ikinci katlanabilir telefon modeli olarak 2020 yılında piyasaya sürülen Razr 5G günümüze kadar iyi mi sattı kötü mü sattı henüz net olarak bilinemezken cihazın fiyatının uygun olduğunu hatırlatalım. Bu sabah saatlerinde yeni bir güncelleme ile kullanıcılarına sürpriz yapan akıllı telefon güncelleme ile baştan aşağı değişti. Japonya’da RPS31.Q1-40-17-12 sürüm numarası ile yayınlanan Android 11 güncellemesi ne kadar bir dosya boyutu ile lansmana çıktı duyurulmadı. Telegram kanalı üzerinden duyurulan güncellemenin detayları önümüzdeki günlerde detaylı bir şekilde duyurulacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.