Mobil Mart 18, 2021 15:58

HONOR Magic Serisi Alengirli Geliyor! Buyur Burdan Yak!

HONOR Magic Serisi 2021 yılına damga vuracak. Magic 3 ve Magic X model amiral gemisi telefonlar yola çıktı, çok yakında geliyor.
HONOR Magic Serisi Alengirli Geliyor! Buyur Burdan Yak!

Çinli teknoloji HONOR yine her zamanki gibi çok havalı. HONOR çoğunlukla amiral gemisi telefonlarıyla bilinen bir firma. Bu yıl içinde Magic 3 ve Magic X serisi telefonlarını piyasaya sürecek. HONOR Magic serisi için yepyeni ve güzel haberler var.

Sızıntıcı RODENT950 tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, Honor’un yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonları arasında HONOR 40, Magic 3 ve Magic X yer alıyor. HONOR 40 serisinin bu yazın sonlarında piyasaya sürüleceği biliniyordu. Akıllı saatlerden aşina olduğumuz HONOR Magic adını artık çok daha sık duyacağız.

Ayrıca bir tweet’te HONOR Magic 3’ün Qualcomm Snapdragon 888 yonga setiyle geleceği ortaya çıktı. Telefon Temmuz ayında piyasaya sürüleceği için önümüzdeki birkaç ay içinde telefonla ilgili tüm detaylar ortaya çıkacak. Magic 3, bildiğimiz telefonlardan olsa da Magic X’in katlanabilir telefon olarak gelmesi bekleniyor. HONOR hem tasarımda hem özelliklerde yine kemik kitlesini şaşırtacak gibi görünüyor. Şimdilik bu konuda yonga seti ve diğer özelliklere dair sızıntı mevcut değil.

Öte yandan orta segmentçiler için de bir haberimiz var. Yine bu yıl içinde HONOR X20 ile ilgili bir haber bekliyoruz. Geçen yılın Mayıs ayında piyasaya sürülen X10’un halefi olarak gelecek. Merakla bekliyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.