Güncel Teknoloji Haberleri Mart 17, 2021 17:55

Duyduk Duymadık Demeyin! Nokia G20 Geliyor

2021 yılına hızlı bir giriş yapan Nokia şirketinden yeni haberler var. Şirket Nisan ayında yeni telefonu Nokia G20 modelini tanıtacak.
Duyduk Duymadık Demeyin! Nokia G20 Geliyor

Önümüzdeki ay X10, X20 ve G10 modellerine sahip üç farklı telefon tanıtacak olan Nokia rakiplerinin epey gerisinde kalsa da yetişmek için elinden geleni yapıyor. Geçtiğimiz aylarda da çeşitli yeni telefonlarını Android işletim sistemi ile piyasaya süren şirket yıllar sonra da olsa Android’in galibiyetini kabul etmiş gibi görünüyor. Android platformunun ilk çıktığı zamanlar bir türlü kabullenemeyen ve Windows işletim sistemine dair telefonları piyasaya süren şirket yıllar sonra nihayet kabullendi ve yeni telefonların da güncel işletim sistemine yer verdi. Şirket yakında Nokia G20 modelini karşımıza çıkaracak.

Nisan ayında üç farklı telefon modelini tanıtacağını geçtiğimiz Şubat ayında duyuran şirket bugün de yeni bir detay ile radarımıza takıldı. Şirketin önümüzdeki ay üç telefona ek olarak yeni bir modeli daha tanıtılabileceği bilgisi gelirken bu detay epey ilgimizi çekti. G10’un bir üst modeli olarak karşımıza çıkması beklenen telefon modeli piyasadaki rakipleri ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak.

Nokia G20

Nokia G20

Nokia G20 Nisan Ayında Tanıtılacak

Yepyeni haberler ile gündeme gelmeye devam eden Finlandiyalı üretici Nisan ayında üç farklı telefonu karşımıza çıkaracak. Nisan ayını adeta iple çeken şirket görünüşe bakılırsa üç farklı telefona ek olarak dördüncü bir telefonu daha tanıtarak hayranlarına sürpriz yapacak. G20 modeli ile sunulması beklenen dördüncü telefon hakkında şuan için herhangi bir bilgi yer almazken standart olarak 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. G10 modeli 2018 yılında MediaTek Helio P22 yonga seti ile sunan şirket, muhtemelen yeni telefonda da MediaTek yonga seti kullanacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.