Akıllı Telefon Mart 16, 2021 9:23

OnePlus 9 Pro Fiyatı Şimdiden Belli Oldu! Üstelik Bol Hediyeli!

OnePlus 9 Pro Fiyatı Şimdiden Belli Oldu! Üstelik Bol Hediyeli!

OnePlus 9 Pro için heyecan dorukta. Hasselblad kamera ortaklığının neler sunacağı merak konusu. OnePlus 9 Pro fiyatı da şimdiden belli oldu.

OnePlus 9 Pro ve One Plus 9’un resmiyet kazanmasına sadece bir hafta kaldı. Telefonlar 24 Mart tarihinde satışa çıkacak, ancak Pro modelin fiyatını şimdiden biliyoruz. Almanya’nın önde gelen operatörlerinden Deutsche Telekom telefon için kör satış sürecini başlattı.

OnePlus 9 Pro Fiyatı Belli Oldu

Fiyata geçmeden önce kör satış sürecinin ne olduğunu kısaca belirtelim. Burada telefon henüz tanıtılmadan satışa sunuluyor, başka bir ifadeyle telefonun daha ne olduğunu tam olarak bilmeden satın alıyorsunuz. Aslında OnePlus 9 Pro için bu söylemek doğru olmayacaktır, zira şirketin de son paylaşımlarıyla birlikte telefona dair neredeyse bilinmeyen bir detay kalmadı.

Alman operatör OnePlus 9 Pro için 1.111 € fiyat belirlerken ilk satışa özel kullanıcıları da hediyeye boğacak.  Bu hediyeler arasında 50 watt kablosuz hızlı şarj standının olacağı kesin. Diğerleri ise merak uyandırıyor.

Aynı operatör kör satış sürecini geçen yıl OnePlus 8 Pro için de denedi. Burada telefonun yanında Type-C Bullets kulaklıkr, Fitbit versa 2, 30 watt Warp kablosuz şarj cihazı, bir taşıma çantası ve bir su şişesi hediye olarak sunuldu.

Peki OnePlus 9 Pro için belirlenen fiyat pahalı mı? Gelin bazı rakiplerin amiral gemi telefonları için Avrupa’da belirledikleri fiyata göz atalım, sonrasında OnePlus 9 Pro’nun pahalı olup olmadığına karar verebilirsiniz.

  • Samsung Galaxy S21 Ultra 1.279 €
  • Huawei Mate 40 Pro 1.200 € (şu an 1.100€)
  • iPhone 12 Pro Max 1.250 €
  • Oppo Find X3 Pro 1.150 €

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.