Asus Mart 14, 2021 10:55

Rog Phone 5 İçin İlk Güncelleme! Sana da Bu Yakışır

ASUS, oyuncu amiral gemisi modeli olan Rog Phone 5 için ilk güncellemesini satışa çıkardıktan kısa bir süre sonra paylaştı işte detaylar.
Rog Phone 5 İçin İlk Güncelleme! Sana da Bu Yakışır

ASUS kısa süre önce ROG Phone 5 modelini piyasaya sürdü. Bu telefon, göz alıcı tasarımı ve güçlü donanım özellikleri sayesinde çok popüler bir model. ROG Phone 5, donanım ve tasarım tarafında birçok yükseltme ile birlikte geliyor. Ve gelişinden birkaç gün sonra, telefon zaten ilk güncellemesini aldı. Yeni ROG 5 için gelen yazılım güncellemesini ve cihaza getirdiği yeni özellikleri kontrol edelim.

Öncelikle yazılım versiyonu 18.0830.2101.73‘tür ve ZS673KS model numarası ile dağıtılıyor. Güncelleme gruplar halinde dağıtılıyor. Güncellemeyi alıp almadığınızı kontrol etmek için ayarlar-> sistem-> sistem güncellemelerine gidin ve güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini kontrol edin. OTA güncellemesini almadıysanız, donanım yazılımınızı manuel olarak da güncelleyebilirsiniz.

Rog Phone 5

Yeni güncelleme birçok yeni şey getiriyor. Yalnızca yazılımı optimize etmekle kalmıyor, aynı zamanda hareket kontrol hareketleri, Esports modu ve daha fazlası gibi özellikler de getiriyor. Güncelleme, optimize edilmiş bir kamera deneyimi vaat ediyor. Umarım bu güncelleme ile kamera yazılımı düzeltilir ve iyileştirir. Aşağıdaki yazılım günlüğüne göz atabilirsiniz.

 1. Armoury Crate’te sistem modlarının gelişmiş ayarları geliştirildi
 2. Armoury Crate’de ROG Vision için animasyon editörü. Artık paylaşma ve içe aktarma işlevlerini destekliyor.
 3. AirTrigger 5’te yepyeni hareket kontrol hareketleri eklendi
 4. Espor Modu: Oyun sırasında güç düğmesi menü ekranında e-spor müsabakaları için özel olarak tasarlanmış rekabetçi bir mod
 5. ROG Akira Karakter tema paketi eklendi
 6. Popüler oyun yayıncılarıyla işbirliği içinde birden çok tema paketi eklendi
 7. Saat’teki “Yaklaşan alarm bildirimi” ayarı – Planlanan alarmdan 2 saat önce gönderilir.
 8. Optimize edilmiş Kamera kullanıcı deneyimi
 9. Sistem kararlılığı
 10. Optimize edilmiş ROG Vision
 11. Şarj stabilitesi

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.