Güncel Teknoloji Haberleri Mart 14, 2021 14:54

Micromax IN 1 Teknik Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

Firma tarafından bugün 19 Mart'ta yeni telefon için lansman yapılacağı doğrulandı. Lansman öncesi Micromax IN 1 akıllı telefon teknik özellikleri sızdırıldı.
Micromax IN 1 Teknik Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

2000 yılında Hindistan’da kurulan şirket ilk akıllı telefonunu 2008 yılında satışa çıkardı. Firma akıllı telefon dışında klima, diz üstü bilgisayar ve TV üretimi yapıyor. Şirket Çinli akıllı telefon üreticileri ile rekabet edebilmek adına uygun fiyatlı telefonların üretimini yapıyor. Firma aynı zamanda 2014 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren dünyanın en büyük onuncu akıllı telefon satıcısı konumunda. Firma 19 Mart’ta Hindistan’da yeni bir akıllı telefon satışa sunmaya hazırlanıyor. Micromax IN 1 akıllı telefon satışa çıkmadan önce tüm teknik özellikleri sızdırıldı.

Micromax IN 1 Teknik Özellikleri Nasıl Olacak

Telefonda selfie kamera için delikli bir 6,67 inç FHD + ekran bulunacak ve 2460 × 1080 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Cihaz MediaTek Helio G80 yonga seti ile gelecek. Cihazın farklı RAM ve dahili depolama alanı seçenekleri olması bekleniyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı şeklinde. Telefonun arka kısmında üçlü kamera dizilimi olacak. Ana kamera 48 megapiksel olması bekleniyor. Önde ise 8 megapiksel selfie kamera yer alacak. Telefonda 18W hızlı şarjlı 5.000 mAh pil yer alacak. Ayrıca arka kısımda parmak izi sensörü bulunacak.

Micromax IN 1

19 Mart’ta yapılacak olan lansman öncesi teknik özellikleri sızdırılan telefonun uygun fiyatlı olarak satışa çıkması bekleniyor. Firma özellikler Hindistan’da iyi bir müşteri potansiyeline sahip. Firmanın ilerleyen dönemde küresel pazarda satış yapmasını bekliyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.