OPPO Mart 13, 2021 10:57

OPPO Reno 5 Marvel Edition Tanıtıldı! Çok Güzelsin Abi

OPPO firmasının amiral gemisi modeli olacak OPPO Reno 5 serisinin Marvel Edition sürümü tanıtıldı. Çok canlar yakacak çok...
OPPO Reno 5 Marvel Edition Tanıtıldı! Çok Güzelsin Abi

Birkaç yıl önce Oppo, F11 Pro Avengers Edition‘ı piyasaya sürdü. Şimdi şirket, bu sefer Oppo Reno 5 4G’ye dayanan başka bir özel sürümle geri döndü. Yalnızca Endonezya’da piyasaya sürelecek ve yalnızca seçilmiş kişiler sahip olabilecek. Telefon 15 Mart Pazartesi günü satışa çıkacak ve 5,700,000 IDR (395 $ / 320 €) gibi bir fiyatı olacak. Ancak bu telefona sahip olmanız gereken tek şey bu fiyatı ödemek değil.

Oppo Reno5 Marvel Edition satın almak için benzersiz bir koda ihtiyacınız olacak. Böyle bir kodu elde etmek için, her biri belirli günlerde sınırlı sayıda kod veren belirli Instagram hesaplarını ( @OppoIndonesia dahil ) takip etmeniz gerekecektir. Takvim için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz acele edin, bugün 200 kod verilecek, diğer günler daha az kod dağıtılacak.

OPPO Reno 5

Telefonlar yalnızca Tokopedia aracılığıyla satılacak. Kodunuz yoksa bu cihaza sahip olamayacağınızı unutmayın. Tüm bu promosyon 31 Mart‘a kadar sürecek. Oppo Reno5 Marvel Edition’ın arkasında Avengers logosu ve hoş bir tasarım var. Birlikte verilen koruyucu kılıf yerine Marvel logosuna sahip özel bir kılıf olacak. F11 Pro’dan farklı olarak, bu sefer cihazla birlikte gelen kulaklık ve hatta SIM iğnesi dahil olmak üzere her şey özel ve Marvel logolu.

İşte kod paylaşılacak Instagram hesapları. Acele etmeniz gerek dediğimiz gibi bu kodlar sınırlı. İyi şanslar!

OPPO Reno 5

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.