Güncel Teknoloji Haberleri Mart 12, 2021 11:55

Huawei Çıldırdı! Kulaklık Satın Alana Akıllı Bileklik Hediye

Huawei Çıldırdı! Kulaklık Satın Alana Akıllı Bileklik Hediye

Geçtiğimiz gün tanıtılan ve yoğun talep gören Huawei FreeBuds 4i Avrupa’ya ayak bastı. Kulaklık sürpriz bir şekilde hediyesiyle geldi.

Şubat ayı sonunda katlanabilir akıllı telefon Mate X2 lansmanında tanıtılan bir diğer ürün Huawei FreeBuds 4i oldu. Şirketin aktif gürültü önleyici özelliğine sahip en ucuz kulaklığı olan FreeBuds 4i geçtiğimiz gün Çin’de satışa çıktı ve ilk günün sonunda 170 bin adetten fazla sattı.

Huawei ülkesinde yoğun ilgi gören kablosuz kulaklığı bu defa eski kıta Avrupa’ya getirdi. Kulaklığın burada da epey ilgi göreceği kesin, zira yanında bir de hediyesi yer alıyor. İngiltere’de FreeBuds 4i satın alan kullanıcılar kulaklığın yanında Huawei Band 4 akıllı bilekliğe ücretsiz sahip olacak. Bu fırsattan sadece ön sipariş verenler yararlanabilecek. Ön siparişe özel 79 £ / 105 $’dan satışa çıkan kulaklığın siyah ve beyaz renkleri şu an için mevcut. Kırmızı renk içinse kullanıcıların nisan ayını beklemesi gerekecek.

Merak ettiğimiz nokta Huawei’in bu promosyonu tüm ülkelere yayıp yaymayacağı. Huawei Band 4 şu an ülkemizde 200 TL civarı bir fiyattan satışta ve FreeBuds 4i kablosuz kulaklığın yanında açıkçası cezbedici bir unsur olarak duruyor.

Huawei FreeBuds 4i teknik özellikleri

  • Cihazlara bağlanmak için Bluetooth 5.2 bağlantısı kullanıyor
  • Net ve şeffaf vokaller için polimer kompozit diyaframlı 10 mm dinamik sürücüler
  • Aktif gürültü iptali, Şeffaf mod, çift mikrofon AI çağrı gürültü azaltma
  • Müzik Çal / Duraklat ve Aramaları Cevapla / Sonlandırmak için çift dokunma kontrolü, ANC için Uzun Dokunma
  • Düşük gecikme modu (EMUI 11 ve üzeri HUAWEI akıllı telefonlar / tabletler için)
  • Boyutlar: 37,5 x 21 x 23,9 mm (kulaklık başına); 48 x 61,8 x 27,5 mm (şarj çantası); Ağırlık: 5,5 g (kulaklık başına), 36,5 g (şarj çantası)
  • 55 mAh pil (her bir kulaklık), 1 şarjla 10 saate kadar (7,5 sa ANC) oynatma / 6,5 saate kadar (5,5 sa ANC), şarj kutusuyla 22 saate kadar oynatma (215 mAh pil), 10 dakika şarjla 4 saat dinleme, USB Type-C
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.