Güncel Teknoloji Haberleri Mart 12, 2021 15:54

Cubot KingKong 5 Pro Ultra Dayanıklı Akıllı Telefon Geliyor

Kısa bir süre içinde tanıtılması beklenen Cubot KingKong 5 Pro akıllı telefon 8000 mAh pil ile geliyor. Tek şarjda 3-4 günlük kullanım sunacak.
Cubot KingKong 5 Pro Ultra Dayanıklı Akıllı Telefon Geliyor

2012 yılında kurulan Çin merkezli akıllı telefon üreticisi özellikle ürettiği dayanıklı telefonlar ile biliniyor. Firma henüz küresel pazara açılmış değil bazı ülkelerde satış yapıyor. Bugün gelen bilgiye göre firma yeni bir akıllı telefon tanıtmaya hazırlanıyor. Cubot KingKong 5 Pro ultra dayanıklı akıllı telefonun kısa bir süre içinde tanıtılması bekleniyor. Telefon özellikle büyük bataryası ve dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor.

Cubot KingKong 5 Pro Ultra Dayanıklı Akıllı Telefon Teknik Özellikleri Nasıl Olacak

Telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunacak. Android 11 işletim sistemi yüklü olarak gelecek telefonun arka kısmında 48 megapiksel kamera yer alacak. Ön kısmında ise 25 megapiksel selfie kamera bulunuyor. Telefonun en önemli özelliği ise 8000mAh bataryaya sahip olması. Telefon tam şarjda 3-4 günlük kullanım imkanı sunuyor. Cihazda çift hoparlörler bulunuyor ve iyi bir ses kalitesine sahip. Telefon toz geçirmez ve düşmeye karşı dayanıklı olarak tasarlandı. Ultra sağlam özelliği ile zorlu çalışma şartlarında çalışanlar ve macera severler için oldukça ideal özelliklere sahip.

Cubot Kingkong 5 Pro

Telefonun ultra sağlam özelliği ile dikkat çekiyor. Firma tarafından özel olarak tasarlanan telefon özellikle büyük pili sayesinde uzun süre kullanım imkanı sunacak. Kısa bir süre içinde tanıtılmasını beklediğimiz telefonun küresel pazarda iyi bir satış fiyatı ile satılması durumunda başarılı olacağını düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.