Akıllı Telefon Mart 12, 2021 11:28

Black Shark 4 Serisi İçin Hazır Mısınız? Fiyatlar Müthiş Olacak

Black Shark 4 Serisi İçin Hazır Mısınız? Fiyatlar Müthiş Olacak

Black Shark 4 için çanlar çalmaya başladı. Xiaomi’nin uygun fiyatlı oyuncu telefonları muhtemelen bu ay içerisinde tanıtılacaklar.

Yakın zamanda tanıtılan Asus ve Nubia oyuncu telefonları sizler için pahalı mı? Hiç telaş etmeyin, Xiaomi’nin uygun fiyatlı Black Shark oyuncu serisi telefonları yenileniyor. Black Shark 4 serisinin suyu yavaştan ısınmaya başladı. Daha önce Çin’de sertifika sürecinden geçen telefonun bir süre önce Geekbench veri tabanında göründü. Burada yer alan bilgilerde Pro modelinde yer alacak işlemci ve bellek detayları netlik kazandı.

Black Shark 4 ve 4 Pro Özellikleri

Şimdi dilerseniz her iki telefona dair yaşanan son gelişmeleri aktaralım. Kaynaklar, BlackShark 4 akıllı telefonun 120 watt hızlı şarj desteğine sahip en ucuz amiral gemisi olacağını söylüyor. Şimdiye kadar bu unvan 585 dolara mal olan iQOO 7 modeline aitti.

Black Shark4 serisinde iki farklı işlemci göreceğiz. Baz modelde Snapdragon 870, daha gelişmiş Pro versiyona beklendiği gibi Snapdragon 888 işlemcileri güç verecek. Pil kapasitesi her iki telefonda 4500 mAh büyüklüğünde ve 120 watt hızlı şarj desteği sunacaklar. Gelen bilgiler oyuncu telefonlarının pillerinin sadece 15 dakikada dolacağı yönünde.

Bir diğer önemli gelişme ekran tarafında yaşandı. Her iki telefonda da 6.67 inç büyüklüğünde 2400 x 1080 piksel çözünürlüğünde ve 144Hz yenileme hızına sahip OLED ekran kullanılacak.

Black Shark Technology CEO’su Luo Yuzhou, Weibo’da Black Shark 3S modellerinin artık tükendiğini, bu nedenle BlackShark 4’ün yakında piyasaya çıkacağını doğruladı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.